امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه ویژه اسکیس طراحی شهری 94
وقت همه عزیزان بخیر
طبق تجربه سال پیش که کنکور زودتر از سال های قبل بود و بازه زمانی که الان به نظرم وقت دوستان خالی تمرین های ابتدایی رو زودتر شروع میکنیم
روند کار به این صورت که من هر بار جزوه کامل مطالب همراه با تمرین و نمونه کار در اختیار دوستان قرار میدهم و زمان پیشنهادی برای انجام تمرین رو هم اعلام میکنم تمرین های خودتون رو می تونید برای کرکسیون به سایت یا گروه لاین ارسال کنید
برای دوستانی که تمایل به تهیه جزوه ندارند هم من تمرین ها رو اعلام میکنم تا بتونن کرکسیون کنن
گروه اول تمرین ها
تمرین فونت
یک صفحه A4 فونت ریز
سه صفحه A4 فونت متوسط
پنج صفحه A4 فونت درشت
تمرین فیگور
سه صفحه فیگور تمرین کنید
تمرین درخت
سه صفحه A4 انواع درخت و بوته در پلان و مقطع ترسیم کنید.
تمرین فلش
دو صفحه A4
تمرین وسایل نقلیه
یک صفحه A4 وسایل نقلیه شامل دوچرخه، ماشین، اتوبوس و سایر وسایلی که به نظر خودتان مورد استفادهاست رسم کنید.
تمرین بافت
چهار صفحه A4 را به مربع های 5*5 تقسیم کنید و بافت های مختلف را تمرین کنید

و زمان پیشنهادی 10 روز

امیدوارم با جدیت شروع به تمرین کنید بدون اینکه به موضوع رتبه مرحله اول فکر کنید هنوز هیچ چیز قطعی نشده پس برای رسیدن به نتیجه بهتر هنوز باید همه تلاش کنیم
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
 سپاس شده توسط barana ، yasi_1990 ، Brightness ، arch7070
برای دانلود جزوه بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود جزوه شماره 1

پاسخ
 سپاس شده توسط yasi_1990 ، Brightness ، asma.n
میشه منم عضو بشم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۲-۳، ۱۲:۱۳ عصر)m.paknazar نوشته است: میشه منم عضو بشم؟
    عضو شدید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام خسته نباشید. میشه منم عضو کنین؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      بله شما هم عضو هستید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      به این بخش سایت سر بزنید فیلم آموزشی و مطالب مفیدی داره که با کمک اعضا تهیه شده
      یک بخش هایی البته داخل جزوه اول مطالبش نبود و جز تمرین های دوم مثل پرسپکتیوها

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1714

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness ، yasi_1990
      (۱۳۹۳-۱۲-۴، ۱۱:۵۷ صبح)asma.n نوشته است: سلام خسته نباشید. میشه منم عضو کنین؟

به گروه پیوستید

پاسخ
      سلام .من هم میخوام عضو شم....چیکار باید بکنم من چیزی از اسکیس طراحی شهری و روند کلاس نمیدونم؟؟؟؟ W58
      29 29

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        یه چیز دیگه یادم رفت بگم...من اسکیس معماری پارسال کلاس رفتم شیت بندیشو میدونم اماطراحی شهری رو اطلاع ندارم .تو کلاساتون طرز شیت بندی و اینجور چیزا رم میگید؟؟؟اصلا توضیح داده میشه سر جلسه چندتا برگه میدن با چه سایزی و از چه وسایلی باید استفاده کنیم؟؟؟؟بخدا خیلی سردر گمم 17

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,935 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,234 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,336 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,155 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,584 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان