امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
(۱۳۹۳-۹-۱۸، ۱۱:۴۸ عصر)نداانصاری نوشته است: بله مرسی ممنون خیلی نرفتنم داغونم کرد
دعا میکنم همه موفق باشن .

واسه مرحله دومم اگه کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم در خدمتم

من که فکر کردم رفتی الان گفتی نرفتی ندا  
امیدوارم امسال موفق باشیم همگی
من که شرایطم بغرنج بود واسه فنون و روش به منبع خاصی نرسیدم فقط میدونم خیلی سخته بهم گفتند بیخیال روش تحقیق شم گرچه هنوز ندیدم چی هست واقعا مدل پارسال خود ضد حال بوده
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
دوستان من در حدی نیستم که کسیو نصیحت بکنم فقط به عنوان یک عضو کوچیک گروه وظیفه خودم میدونم که چنتا نکته رو یادآوری کنم بنظر من یکی از دلایلی که باعث میشه خیلیهامون اعتماد بنفسمونو از دست بدیم و بخاییم از کنکور دادن انصراف بدیم مقایسه خودمون با دیگرانه و همش فکر کنیم به اینکه کی چی خونده و ما اونو نخوندیم این باعث میشه خودمونو ببازیم در حالیکه اصلا اینطور نیست قرار نیست ما 100% مطالبو بلد باشم و بخاییم بریم سر جلسه و تازه اونوقت انتظار داشته باشیم که نتیجه خوب بگیریم ما اگه 50% مطالبم با عمق یادگیری خوب بلد باشیم مطمئن باشید 1دانشگاه خیلی خوب قبول میشیم من خودم قبلا آدم ایده آل گرایی بودم و همیشه طرز فکرم صفر و یک بود اما تجربه بهم ثابت کرد که این طرز فکرم خیلی اشتباهه. برای اثبات حرفم بهتون دوستمو مثال میزنم: دوست من دقیقا حدود 50 روز برای کنکور مطالعه کرد اما بجای اینکه استرس داشته باشه اومد منابع درستو انتخاب کرد ینی چنتا کتاب مهم رشته خودمونو جداجدا برای تاریخو مبانی و مباحث و آمار انتخاب کرد و همون هارو خوند زبانشم سفید بود در آخرم رتبه اش حدود 100 شد و نهایتا برنامه ریزی شهری روزانه علم و صنعت قبول شد.. بنظر من همیشه وقت برای جبران هست فقط اراده و پشتکار و روحیه قوی لازمه...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط نداانصاری ، raoof ، Sh@bn@m ، Brightness
وای دوستای خوبمممممممممم....نمیدونم چرا ولی غصه میخورم وقتی یکی براش مشکلی پیش میاد....فک کردم فقط خودم هی یکی بود یکی نبود درس میخونه....خخخخخخخ.....رئوف جان بخون بابا مام مثله شماییم عزیزم.....
البته به شدت با حرفای Hero موافقم و به همین خاطر همچنان از کنار دانشگاه رد میشم به خودم میکم سال دیگه اینجام.....قانون جذب...خخخخخخ
یه کم به خودتون و کاراتون یه تغییراتی بدین محض تنوع....مثه من که امروز تو مسابقه آشپزی دانشگاه شرکت کردم و الانم در حال آشپزیم......انقد باحاله...عکس غذامو میذارم بعدا.....دوستون دارم همتون رو....
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط hero ، raoof
....................
☆☆☆☆☆☆
■■■■■■■■■
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
□□□□□□□□□
●●●●●●●●
○○○○○○○○

پاسخ
Sigh

پاسخ
خوب هستی خنسا جان؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
اقا اوني كه 50روز خونده جي خونده?

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۴۰ صبح)elnaz.h نوشته است: اقا اوني كه 50روز خونده جي خونده?

:)

پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۱:۰۴ صبح)khansa نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۴۰ صبح)elnaz.h نوشته است: اقا اوني كه 50روز خونده جي خونده?

:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بچه های برنامه ریزی بیایین اینجا.................

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,084 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,314 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,336 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,487 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,417 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,949 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,864 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,366 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: rizemize_ph
  برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 10,943 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,749 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان