امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
(۱۳۹۳-۹-۱۸، ۰۹:۰۳ عصر)raoof نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۱۸، ۰۸:۱۵ عصر)khansa نوشته است: [quote='raoof' pid='79254' dateline='1418141452']
بچه ها همگی موفق باشین :-) :-)
من ک تموم شدم خیلی بد شد زحمت کشیده بودم  ولی حیف ک نمیشه:-)

تموم شدید؟!
زحمت کشیدید چرا نمیشه؟!
.....
........................
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، raoof
جدید ترین اطلاعیه ای که از طریق ایمیل بدستمان رسید
شرایط ثبت نام دوره های نکته و تست و کارگاه های آموزشی در تهران و مشهد-پردیس کیمیافکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۱۸، ۱۰:۱۵ عصر)khansa نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۱۸، ۰۹:۰۳ عصر)raoof نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۱۸، ۰۸:۱۵ عصر)khansa نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۱۸، ۰۷:۴۰ عصر)raoof نوشته است: بچه ها همگی موفق باشین :-) :-)
من ک تموم شدم خیلی بد شد زحمت کشیده بودم  ولی حیف ک نمیشه:-)

تموم شدید؟!
زحمت کشیدید چرا نمیشه؟!
ی ماهه نتونستم بخونم مشکل دارم فکرم خرابه نشد ک بشه.

البته من شخص مناسبی جهت امید دادن ممکنه نباشم!!!! اما خوب هرکی شرایط خودشو بهتر میتونه درک کنه ولی اگر اضطرابی هست که ممکنه بک گراند اکثریت باشه و کمی طبیعی به نظر بیاد حداقل پیشنهاد میکنم فکر کنید اگر ممکنه یه مدت بعد از تصمیمی که الان گرفتید خرسند نباشید حداقل میتونید یک یا دو روز فکر کنید و بعد تصمیمتون رو بگیرید شاید اینطور بهترباشه... گرچه میتونم نسبتا تصور کنم اما خوب بازم شما هستید که شرایط و میسنجید.... تاپیک و با انرژی شروع کردید امیدوارم اگر خواستید ادامه بدید با انرژی باشید....نسبتا میشه گفت خسته شدن توی این پروسه اگر درست نباشه بگم طبیعی اما دور از انتظار نیست.... امیدوارم تصمیم درست رو بگیرید همین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
 دوستان برای فنون و روش تحقیق چی میخونین؟

پاسخ
رئوف جان باور کن ارشد چیزی نداره که همه دنبالشن! اکثرا همه بچه ها ارشد میخونن که مدرک بگیرن قاب کنن . افتخار کنن بگن مام فوق لیسانس از این دانشگاه داریم بیا اینم مدرک...
اگه میبینی واقعا ارزش نداره همین الان به نظرم فکراتو بکن برو دنبال کاری که دوس داری! سعی کن از انجام دادن کارت، معنی واقعی لذت رو بچشی! الان از بچه های این سایت یکی یکی بپرس بگو کی راضیه ؟ کی واقعا از خوندن این کتابا لذت میبره؟! نهایت 2 نفر 3 نفر 10 نفر!
سعی کن اجبار توو انجام دادن کار نباشه بگی باید فلان کارو کنم حتی اگه نشه! روزو شبتو بریزی بهم هر روز بدتر از دیروز عذاب بکشی استرس بگیری حتی در شرایطی باشی که نتونی کارای مهمتر از اینو انجام بدی. اینم بدون تازه اول کاره!! هنوز نه آزمون1 رو دادی نه نتیجه اومده نه آزمون 2 رو دادی نه نتیجه نهایی اومده!! پس تا شهریور هنوز بلاتکلیفیم! واقعا هم بلا تکلیفیم باید قبول کرد!
و اینم بدون اگه واقعا اهل کاری و انشاا میخوای در آینده نه چندان دور کاره ای بشی باور کن ،باور کن ،بازم باور کن قبول شدن یا نشدن در ارشد اصلا مهم نیست!!میتونی با همین مدرک لیسانست برا خودت کسی بشی و روز به روز پیشرفتتو ببینی و حال کنی برا خودت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط raoof
خانوم ندا انصاری مگه شما قبول نشدین ؟؟؟؟؟؟

پاسخ
سلام چرا من اصفهان قبول شدم با اسکیس 60 ولی به دلایلی نشد که برم امسال ایشالا تهران

پاسخ
البته شما برنامه ریزی بودین. انشاا امسال تهران :)

پاسخ
بله مرسی ممنون خیلی نرفتنم داغونم کرد
دعا میکنم همه موفق باشن .

واسه مرحله دومم اگه کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم در خدمتم

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
میدونید مهندس shahrsaz 
همه چی بستگی به شرایط داره واقعا به نظر من هم هر کدوم از ما که اینجاییم فقط خودمون توی شرایط خاص خودمونیم  و به دلایلی میخوایم ارشد شرکت کنیم( حداقل خودم )مهندس raoof هم شایدبهتر باشه به گفته شما ببینند برنامشون چیه...

پاسخ
 سپاس شده توسط dokhtarekhas

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,149 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,318 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,339 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,489 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,421 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,950 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,865 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,367 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: rizemize_ph
  برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 10,946 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,751 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان