امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران
ممنون از پاسخگوییتون فقط من الان باید 442000تومان پرداخت کنم دیگه به نظر شما گروهی بهتره یا انفرادی؟ واینکه من سر در نیاوردم چطور ثبتنام کنم منظور از موجودی کد کوپن
و مطلب قیمت گذاری شده چیه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۲۶، ۱۱:۳۹ عصر)sarannn نوشته است: ممنون از پاسخگوییتون فقط من الان باید 442000تومان پرداخت کنم دیگه به نظر شما گروهی بهتره یا انفرادی؟ واینکه من سر در نیاوردم چطور ثبتنام کنم منظور از موجودی کد کوپن
    و مطلب قیمت گذاری شده چیه؟

اگر گروهی بخواهید ثبت نام کنید 430 هزار تومان واریز کنید و اگر بخواهید از تخفیف ایران شهرساز استفاده کنید 442000 تومان واریز کنید.
    شما 442000 تومان را درکادر شبیه تصویر زیر درج کنید و پرداخت آنلاین از طریق بانک ملت(قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی)واریز کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
    .jpg   kharid.jpg (اندازه: 37.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 32)
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    طبق اعلام سایت کنفرانس از 29 آبان تعرفه ها افزایش خواهد یافت از این فرصت استفاده کنید.
    بیشترین تخفیف این کنفرانس به ایران شهرساز داده شده است.

پاسخ
    ثبت نام با قیمت قبلی از 28 آبان تا 3 آذر تمدید شد.
    همچنان شما میتوانید از بالاترین تخفیف(15 درصد ایران شهرساز)استفاده کنید.
    برای شرکت و استفاده از تخفیف 15 درصدی ویژه اعضای ایران شهرساز همینک عدد 7 را به سامانه 500010001000990 یا 09171388783 ارسال کنید.

پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۲۵، ۱۲:۳۶ عصر)Brightness نوشته است: دوستان هر کدوم تمایل به شرکت دارن، اینجا اعلام کنند،در قالب گروههای 4 نفری ثبت نام کنیم.
    سلام من هم میخوام شرکت کنم،واسه ثبت نام باید چیکار کنیم؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۸-۳۰، ۰۶:۴۱ عصر)zmr ali نوشته است:
      (۱۳۹۳-۸-۲۵، ۱۲:۳۶ عصر)Brightness نوشته است: دوستان هر کدوم تمایل به شرکت دارن، اینجا اعلام کنند،در قالب گروههای 4 نفری ثبت نام کنیم.
      سلام من هم میخوام شرکت کنم،واسه ثبت نام باید چیکار کنیم؟

شما مبلغ گروهی را از طریق لینک زیر واریز کنید
      http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=bank
      لطفا از درگاه بانک ملت (قابل پرداخت با کلیه کارت های شتاب)استفاده کنید
      یا به یکی از شماره کارت های زیر واریز کنید:
      بانک پاسارگاد:5022291016370098 به نام علیرضا دهقان

بانک ملت:6104337891295873 به نام علیرضا دهقان
      بانک ملی:6037997145948973 به نام علیرضا دهقان
      شماره پشتیبانی:
      09171388783

پاسخ
      اطلاعیه شماره چهار (اسکان و خوابگاه متقاضیان)

فایل‌(های) پیوست شده
      .pdf   etelaee4-www.iranshahrsaz.com.pdf (اندازه: 219.43 KB / تعداد دفعات دریافت: 38)

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness
      (۱۳۹۳-۸-۲۶، ۱۱:۲۷ عصر)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۳-۸-۲۶، ۱۱:۱۹ عصر)sarannn نوشته است: سلام منم میخوام شرکت کنم اگر گروهی بشه خیلی بهتره واینکه چطور میشه از طریق سایت  ثبتنام کرد فقط میشه زودتر جواب بدید. با تشکر از مدیر سایت

بله گروهی میشه تا الان 2 نفر ثبت نام کردند شما هزینه گروهی را به حساب سایت یا سایت کنفرانس واریز کنید و به ما اطلاع دهید.
      برای واریز آنی از طریق سایت از لینک زیر موجودی تان را با توجه به هزینه گروهی واریز کنید:
      دقت کنید که فقط از یک تخفیف میتوانید استفاده کنید یا 15 درصد سایت یا گروهی

سلام من مبلغ 160.000 تومان را به حساب سایت کنفرانس واریز کردم،حالا باید چی کار کنیم؟ ممنون

پاسخ
      (۱۳۹۳-۹-۲، ۱۰:۵۴ صبح)zmr ali نوشته است:
      (۱۳۹۳-۸-۲۶، ۱۱:۲۷ عصر)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۳-۸-۲۶، ۱۱:۱۹ عصر)sarannn نوشته است: سلام منم میخوام شرکت کنم اگر گروهی بشه خیلی بهتره واینکه چطور میشه از طریق سایت  ثبتنام کرد فقط میشه زودتر جواب بدید. با تشکر از مدیر سایت

بله گروهی میشه تا الان 2 نفر ثبت نام کردند شما هزینه گروهی را به حساب سایت یا سایت کنفرانس واریز کنید و به ما اطلاع دهید.
      برای واریز آنی از طریق سایت از لینک زیر موجودی تان را با توجه به هزینه گروهی واریز کنید:
      دقت کنید که فقط از یک تخفیف میتوانید استفاده کنید یا 15 درصد سایت یا گروهی

سلام من مبلغ 160.000 تومان را به حساب سایت کنفرانس واریز کردم،حالا باید چی کار کنیم؟ ممنون
      نام و نام خانوادگی تون را به شماره 09120592515 پیامک کنید و تاریخ واریز و تراکنش را نیز ارسال کنید.

پاسخ
      از 4 آذر تعرفه های کنفرانس 20 درصد افزایش می یابد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,899 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,336 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
        عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,995 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
        تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 666 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
        اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 989 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
        شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,277 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
        شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,946 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
        ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,551 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
        جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,390 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
        قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,156 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان