امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط طراحی شهری!!!هر روز 3 سوال کنکوری>>30 سوال= جایزه ویژه
(۱۳۹۲-۸-۲۱، ۰۴:۳۲ عصر)hesam.n نوشته است:
(۱۳۹۲-۸-۲۱، ۰۳:۰۷ عصر)AliReza نوشته است: سلام اعضای محترم لطفا تا ارسال جواب سوالات قبلی سوال جدید قرار ندهید.
پیام یکی از اعضا در تذکر این موضوع:
نقل قول:
سلام و خسته نباشید
طرح خیلی خوبیه مطرح کردن سوال اما به نظرم اگر سوالات جدید بعد از دریافت پاسخ صحیح سوالات قبلی مطرح شن خیلی بهتره مثل همون مسابقات که مطرح کننده سوال از دکمه تشکر برای پاسخ صحیح استفاده می کرد.
باتشکر
آره بچه ها لطفا یه ذره حوصله به خرج بدین و مراعات کینین1.ایده خوبیه ولی گاها از نظم میفته و سوالات بی پاسخ میمونه!
واای منم گیج شدم سوالاتو پشت سر هم جواب بدید که یادمون بمونه ...مرسیییییی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    میگم جایزه داره کار خودش را میکنه همه استاد طراحی سوال شدن افرین بچه ها امیدوارم همیشه اینجور فعال باشید ما اخرش نفهمیدیم جایه ویژه چیه و به چه کسانی تعلق میگیره
    آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۸-۲۳، ۱۲:۰۶ صبح)s1s2s3 نوشته است: میگم جایزه داره کار خودش را میکنه همه استاد طراحی سوال شدن افرین بچه ها امیدوارم همیشه اینجور فعال باشید ما اخرش نفهمیدیم جایه ویژه چیه و به چه کسانی تعلق میگیره
    اتفاقا سوالای ما ربطی به جایزه نداره مهندس جون تعداد سوالای کمه هرکسی وقت طرحشو داره ...وگرنه فکر نکنم بجه ها از زقت درس بزنن واسه جایزه

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، hesam.n
    تقسیم بندی میدان توسط چه کسی انجام گرفته؟ 1) کریر 2) زوکر 3) افلاطون 4) موریس

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۸-۲۳، ۰۴:۴۵ عصر)hesam.n نوشته است: تقسیم بندی میدان توسط چه کسی انجام گرفته؟ 1) کریر 2) زوکر 3) افلاطون 4) موریس

2. زوکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط hesam.n
    (۱۳۹۲-۸-۲۳، ۰۷:۲۰ عصر)g1990 نوشته است:
    (۱۳۹۲-۸-۲۳، ۰۴:۴۵ عصر)hesam.n نوشته است: تقسیم بندی میدان توسط چه کسی انجام گرفته؟ 1) کریر 2) زوکر 3) افلاطون 4) موریس

2. زوکر
    کلا هرجا اسم میدان اومد زوکرررررررر3

پاسخ
     سپاس شده توسط hesam.n
    1-سیکتون پنجم کلسیوم را به جه مکانی تبدیل کرد؟
    2-قدرت درک مدیر در یک سازمان که بتواند کیفیت وظایف گوناگون و اثر متقابل انهابر یکدیگررا درک کند چه نوع مهارتی است؟
    3-پالت رنگ به جه معناست در شهرسازی؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۸-۲۳، ۰۷:۳۷ عصر)simin23 نوشته است: 1-سیکتون پنجم کلسیوم را به جه مکانی تبدیل کرد؟
    2-قدرت درک مدیر در یک سازمان که بتواند کیفیت وظایف گوناگون و اثر متقابل انهابر یکدیگررا درک کند چه نوع مهارتی است؟
    3-پالت رنگ به جه معناست در شهرسازی؟
    کارگاه ریسندگی پشم
    مهارت مفهومی
    سابقه رنگی شهر

پاسخ
     سپاس شده توسط hesam.n
    سوال24 ابان
    1-شکوفای دوره اسلامی چه قرنی بود؟
    2-بزرگترین مادرشهر دوره اسلامی جهم داشت؟
    3-در دوره اشکانی سازمان تقسیمات منطقه ای کشور جگونه بود؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۲:۱۵ عصر)simin23 نوشته است: سوال24 ابان
    1-شکوفای دوره اسلامی چه قرنی بود؟
    2-بزرگترین مادرشهر دوره اسلامی جهم داشت؟
    3-در دوره اشکانی سازمان تقسیمات منطقه ای کشور جگونه بود؟
    برای سوالات به نظرم اگه گزینه بزارید (به عنوان راهنمایی ) خیلی خوب میشه113

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,208 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,363 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,396 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,336 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,218 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,575 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,775 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,668 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,689 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,624 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان