امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موفقیت بزرگ ایران شهرساز و نتایج درخشان گرایش طراحی شهری و تشکر ویژه از مدیر آزمون
سلام
روزی که استارت آزمون های مرحله دوم را زدیم این روز را پیش بینی نمی کردیم ولی شد.
مهندس urban 98 شروع کرد و با 10 داوطلب کار خود را شروع کردیم و امروز نتایج درخشان آن را می بینیم و به خود می بالیم و از زحمات بی دریغ و بی چشمداشت مهندس urban 98 تشکر و قدردانی می کنیم.
1-مهندس abcdefghijklm >> رتبه مرحله اول 17 >>>قبولی روزانه دانشگاه تهران در گرایش طراحی شهری(کسب رتبه 1 رقمی)
2-مهندس m.noori>> رتبه مرحله اول 38 >>>قبولی روزانه شهید بهشتی در گرایش طراحی شهری(انتخاب اول در انتخاب رشته)
3-مهندس f.j >> رتبه مرحله اول 141 >>>قبولی روزانه علم و صنعت در گرایش طراحی شهری
4-مهندس matata68>> رتبه مرحله اول 136>>>قبولی روزانه علم و صنعت در گرایش طراحی شهری
5-مهندس forough.r>> رتبه مرحله اول 108>>>قبولی روزانه یزد در گرایش طراحی شهری

این کارنامه 5 داوطلب می باشد و هنوز اطلاعی از بقیه نداریم.
باز هم از مهندس urban 98 تشکر میکنم که کاری نشدنی را با همت و تلاش و پشتکار شدنی کردند و با هزینه بسیار کم (متوسط 5 هزار تومان برای 8 آزمون و کرکسیون) ما را مدیون کردند.
با تشکر
همین الان در آزمون های ایران شهرساز ثبت نام کنید:
از طریق لینک زیر واریز و ثبت نام خود را در کمتر از 1 دقیقه قطعی کنید.
https://zarinp.al/iranshahrsaz
گرایش برنامه ریزی 15000 تومان
گرایش طراحی شهری 15000 تومان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا ، URBAN 98 ، foroogh.r ، elham90 ، Sahab ، Saeedm ، haydariyan
مرسی مهندس.من 108 بود رتبم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، URBAN 98 ، century21
سلام
واقعا کارهای مرتبط با کنکور خیلی طاقت فرسا و سخته چون زمان بر و طولانیه و تا اخرش موندن کار هرکسی نیست
جا داره از ایشون تشکر نوشتاری کنم امیدوارم هرجا که هستند موفق باشند
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، Saeedm ، Brightness ، haydariyan
سلام
سپاس از شما مهندس دهقان که این امکان را فراهم کردید که بتوانیم جامعه ای مجازی برای شهرسازان و شهرسازی داشته باشیم و حمایت شما پشتوانه تمامی افعال مثبتی است که در این راستا صورت گرفته واهداف سایت مرحله دوم و آزمون ها بدون حمایت شما نمیتوانست اینگونه تحقق پیدا کند

روزی که این پیشنهاد مطرح شد انتظار استقبال بیشتری داشتم.چون برنامه سایت این بود که با حداقل هزینه از صرف هزینه های زیاد و بی فایده جلوگیری کنیم و امکان دسترسی به مطالب علمی برای همه و نه فقط گروه ساکن در شهر خاص و به صورت چند بار در هفته فراهم شود.تعداد محدودی همانطور که فرمودید اعلام آمادگی کردند که بخاطر همین گروه محدود برنامه را پیش بردیم و تمام هدف و خواسته ام قبولی به بهترین نحو برای اعضا بود.

وقتی از قبولی همه اعضای شرکت کننده در همه آزمون ها انهم در بهترین شرایط اطلاع پیدا کردم خوشنودی وصف ناپذیری داشتم و همین امر انرژی مضاعفیست برای آغازی دوباره..

در طول این چند ماه شاهد پیشرفتی ناباورانه بودم که تلاش خود دوستان را عامل موفقیتشان میدانم و سایت ایرانشهرساز تنها وسیله ای برای تحقق رویایشان بود
و عجیب ترین بخش این ماجرا قبولی اعضایی است که نام دانشگاه مورد نظرشان را قبل از اعلام رتبه ها و حین تمرین مرحله دوم در تاپیکی عنوان کرده بودند و به یاد دارم که بعنوان آرزو عنوان و نهایتا این امر دقیقا حاصل شد.

تبریک و تشکر مهندس دهقان برای تمام تلاشی که برای جامعه شهرسازی دارید و میدانم که هر چه بگویم کم است
تبریک به دوستانی که همراهمان بودند و نتیجه زحماتشان را دیدند
و آرزوی موفقیت برای تک تک اعضای ایرانشهرساز دارم

به امید روزی که شهرهایمان را شهرسازان بسازند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، ایلیا ، elham90 ، ماراویا ، mina91 ، Saeedm ، matata95 ، alireza ، Brightness ، haydariyan ، century21
البته اینجا جا داره از همه مدیران کارگروه های هم برنامه ریزی و هم طراحی تشکر کنیم . قطعا در این کار تمام مدیران کارگروه ها تلاش زیادی کردند، و خوشختانه اکثرشونم هم که امسال کنکور داشتند نتایج خوبی گرفتند

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، Brightness ، haydariyan
سلام منم اول جا داره یه بار دیگه تشکر کنم از مهندس urban98 ،که واقعا بدون هیچ چشمداشت و توقعی توی این چند ماه ما رو همراهی و راهنمایی کردن که امروز بتونیم این نتایج رو بگیریم....
یه نکته دیگه رو صادقانه میگم،روز اول که من با سایت اسکیس آشنا شدم،راستش فک میکردم مثل بعضی از سایت های دیگه بیشتر جنبه تبلیغی داره و همراه شدن با برنامه سایت،وقت هدر دادنه.ولی با این حال این ریسکو کردم و شروع کردم به کار کردن با برنامه سایت و خیلی زود به این نتیجه رسیدم که اشتباه فکر میکردم و آلان هم با اطمینان میتونم بگم که فایده این سایت حداقل برای من از خیلی از کلاس های حضوری بیشتر بوده...
امیدوارم که این موفقیت ایران شهرساز انگیزه و زمینه ای بشه برای موفقیت های بزرگتر...با تشکر
رتبه منم 136 بود....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، elham90 ، Saeedm ، URBAN 98 ، Brightness ، haydariyan ، century21
    tabrik migam be hame kasay k ghabol shodan emsal.age mishe behemon begid vase skis tarahi chikar kardin che kelasay raftin ya che ketabay khondin man emsal rotbam 137 shod va ghabol nashodam

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۰۱ عصر)simin23 نوشته است: tabrik migam be hame kasay k ghabol shodan emsal.age mishe behemon begid vase skis tarahi chikar kardin che kelasay raftin ya che ketabay khondin man emsal rotbam 137 shod va ghabol nashodam

سلام دوست عزیز با کارگزوه همراه باشید حتما موفق میشی113

http://iransketch.ir/shahrsazi/index.php

پاسخ
       سپاس شده توسط matata95 ، mina91 ، URBAN 98 ، Brightness
      خبر قبولی یک داوطلب دیگر:
      1-مهندس neg1nkalhor>> رتبه مرحله اول ؟؟؟ >>>قبولی روزانه هنر اصفهان در گرایش برنامه ریزی شهری

پاسخ
       سپاس شده توسط Saeedm

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,664 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
      آخرین ارسال: hanieh.yas
        نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,388 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,352 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
        2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,009 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: targol.s
        ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,932 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: kvahid
        هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,419 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
        آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 21,051 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: samira.n
        آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,526 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
        رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,531 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
        جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,162 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان