امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود شماره دوم فصل نامه ایران شهرساز-نظرات خود را هم بگذارید
111 دانلود
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، Sadeghpour
بسیار عالی بود ممنونم از زحماتتون
فقط آقای مهندس یه جاهایی باید بین کلمات فاصله بیفته و ولی چسبیده به همه، مثلا صفحه19 دو خط مونده به آخر و یکی دیگه هم همین صفحه19 اخرای ردیف اول همین موضوع هست
بازم ممنون از تلاشتون بسیار عالی بود
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، MHAKBARI ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، .Utopia ، somita
سلام به همه دوستان خوبم در ايران شهرساز
اول اينكه اگه طراحي نشريه ايراداتي داره ازتون عذر خواهي مي كنم چون زمان واقعا محدود بود و گرفتاري هاي ما هم بي شمار و به همه دوستاني كه اعلام همكاري در بخش طراحي داده بودند پيام داديم ولي متاسفانه هيچ كدوم از دوستان جواب پيام هاي مارو نداده بودند...
از زحمات خانم مهندس علي بيك واقعا تشكر مي كنم ...و تلاششون در اين زمينه رو ستايش مي كنم كه از اول تا آخر پيگير امورات بودند
از همه دوستاني كه مارو در اين شمار همراهي كردند و از همه كساني كه در مورد نشريه نظر دادند كمال تشكر رو مي كنم
با آرزوي شادي و موفقيت براي يكايك اعضاي ايران شهرساز
(۱۳۹۱-۸-۲۳، ۰۷:۴۸ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: با سلام خدمت مهندسین گرامی

با تشکر از مهندسین گرامی خانم مهندس علی بیک و آقای مهندس صادقپور113

به نظرم طراحی جالبی داره. ولی یه ایراد کوچولو داره. صفحات به صورت جدا هستن یه صفحه سمت راست باز میشه صفحه بعد سمت چپ و فضای ما بین خالی... با چند مرورگر هم امتحان کردم با همه همین جور بود.

بازم تشکر می کنم از زحمات مهندسین گرامی
ممنونم خانم مهندس
ولي بايد عرض كنم كه من با حدود 6 سيستم و لب تاپ تست كردم و سعي شده كه با همه مرورگرها قابل دسترس باشه ...من خودم حتي با مرورگر safari شركت اپل هم تست كردم كه مورد خاصي نداشته و قشنگ باز ميشده ....اگه مي خواين بازم براي اطمينان فلش پلير رو نصب كنيد تا راحت باشيد و گرنه به نظرم ايراد از ويندوز شما بايد باشه
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، Elham.A ، .Utopia ، somita ، FaTyJo0oN ، Shahrsaz67
با تشکر از زحمات مهندسان گرامی ، بسیار خوب بود .
خسته نباشید .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، Elham.A
سلام
واقعا عالی بود
ممنون از همگی و خسته نباشید
آخرین ارسال های من :

چه سخت است
دلتنگ قاصدك بودن
در جاده ای كه در آن
هیچ بادی نمی وزد...!!
پاسخ

سلام

ضمن خسته نباشید خدمت دوستان ایران شهرساز

من دو تا پیشنهاد داشتم برای دو فصلنامه

اولین مورد اینکه به نظرم میرسه چون بیشتر افراد به صورت آفلاین از دو فصلنامه استفاده می کنند بهتر است از فرمت های رایجی همچون pdf استفاده کنید. با این کار هم شما روی حجم فایل مجله کنترل بیشتری می توانید داشته باشید و هم می توانید از امکانات موجود در نرم افزار Acrobat pdf برای کامل کردن مجله استفاده کنید. (امکان فهرست گذاری، امکان جستجو، امکان درج ویدئو همزمان و ...) برای دوستانی که تحت وب می خواهند مجله را ببینند نیز می توانید به راحتی از pdf استفاده کنید. البته از سایت های موجود نیز می توانید کمک بگیرید و فایل pdf را به صورت اسلایدشو در آورید و در سایت قرار دهید.

دومین مورد هم اینکه اگر مناسب می دانید یک وبلاگ در زیر مجموعه سایت ایران شهرساز برای دو فصلنامه بسازید و فهرست مطالب، خلاصه هر یک از مطالب، اسلایدشو محتویات مجله و لینک دانلود مجله را در اختیار کاربران قرار دهید. البته می توانید برای کامل تر شدن آن کارهای نظیر ایجاد خبرنامه برای اطلاع رسانی انتشار شماره های جدید، امکان ارسال مطلب به همراه فایل مربوط به سایت، امکان تماس با مدیران مجله و ... را نیز به این وبلاگ اضافه کنید.

با آرزوی موفقیت روز افزون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، Elham.A ، alireza ، .Utopia ، 0RKIDEH ، atoosa.marzban
سلام و تشکر از مهندسینی که نظرشان را گذاشتند

215 دانلود در یک روز

برای استفاده از عضویت ویژه با گذاشتن لینک دانلود در وبلاگ خود

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI
از همه دوستان که در تهیه این فصل نامه تلاش کردند سپاسگزارم.
به خصوص
مهندس الهام علی بیک
مهندس حسین صادق پور
مهندس ابوذر بنی هاشمی
و مهندس دهقان
همگی موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام و خسته نباشید به همه ی شما که قصد فعالیت در زمینه شهرسازی داشتید و دارید و این فصلنامه را به سرانجام رسوندید، همیشه موفق باشید و آرزوی روزهای بهتر و آینده درخشانتر برای این فصلنامه دارم و اینجا بگم که شخص من تو این شماره نقش زیادی نداشت و حاصل همت دوستان دیگریه که صمیمانه ازشون تشکر میکنم.خدا قوت1
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، alireza
واقعا ممنون برای زحماتتون و تلاش هاتون! باید بگم که مجله عالیه و حرفی هم برای گفتن نداره! انشالله شماره های بعدی رو همچنان رو به پیشرفت تولید کنید، و موفقیت های خیلی بیشتری رو حاصل کنید! باز هم ممنون
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نسخه pdf فصلنامه ايران شهرساز با كيفيت بالاتر Sadeghpour 14 13,916 ۱۳۹۱-۹-۲۶، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Marjanjp
  منتشر شد=>>شماره دوم فصل نامه ایران شهرساز در تاریخ 23 آبان 1391 alireza 4 2,755 ۱۳۹۱-۸-۲۳، ۰۶:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان