امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهندسین عزیز baradaran ، فانوس ، Sadeghpour ، Elhaha.A و ..... تولدتان مبارک.
[font=tahoma][font=tahoma]با عرض پوزش از مهندسین گرامی[تصویر:  210019_ndsht6wrzwgnpeo4.gif][/font]
[font=tahoma]به دلیل تب و تاب نتایج دانشگاه، تولد دوستان عزیز و ایران شهرسازیمون فراموش شده بود. [/font][font=tahoma]با عرض پوزش از همگی، تولد دوستان عزیز baradaran ، فانوس ، [/font]Sadeghpour
[font=tahoma]invtw ، javadrigi ، karimi ، [font=tahoma]seywan_kurd ،[/font] Paul، sevda-mor ، farza ، hamid javanmard ، Elham.A مبارک.[/font] [/font]

[font=tahoma]
[تصویر:  748420_JC_hurrah.gif][تصویر:  456719_bdayparty.gif][تصویر:  748420_JC_hurrah.gif]
[font=tahoma]

[/font]
[font=tahoma][/font][font=tahoma]
[font=tahoma]الفبا برای سخن گفتن نیست ، برای نوشتن نام توست. اعداد
[/font][/font]
[font=tahoma]
[font=tahoma]پیش از تولد تو به صف ایستاده اند،
[/font][/font]
[font=tahoma]
[font=tahoma]تا راز زاد روز تو را بدانند.
[/font][/font]
[font=tahoma]
[font=tahoma]تولدتان مبارک.
[/font][/font][font=tahoma][font=tahoma]
[/font][/font][font=tahoma][font=tahoma]
[/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma]
[تصویر:  19.gif]
[/font][/font][font=tahoma]
[/font][/font]
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، farza ، MHAKBARI ، baradaran ، seywan_kurd ، arvik ، .Utopia ، قاصدک ، nazanin.gh ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، روجا ، asma ، javadrigi ، Elham.A ، URBAN 98 ، 0RKIDEH
مرسی از شما مهندس جان3

منم تولد دوستان رو تبریک میگم با آرزوی موفقیت و شادکامی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
ممنون از یاد آوری به موقع مهندس faty joon
منم به تمام دوستان عزیز این روز با شکوه تبریک می گم. و برای یکایک شما عزیزان آرزوی بهترین ها رو دارم.113

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، farza ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
وای چقدر جشن تولد.................
مبارک باشه
با آرزوی بهترین ها برای شما دوستان عزیز

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، farza ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos
تولد مهندسان :
[font=tahoma][font=tahoma]baradaran ، فانوس ، [/font]Sadeghpour
[font=tahoma]invtw ، javadrigi ، karimi ، [font=tahoma]seywan_kurd ،[/font] Paul، sevda-mor ، farza ، hamid javanmard ، Elham.A
رو بهشون تولدشون رو تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم.

[/font] [/font]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط farza ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
از مهندس fatyjo0on سپاسگزارم.برای دوستان عزیز آرزوی موفقیت و آرامش دارم و تولدشون رو تبریک میگم.ممنونم از همه
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
پاسخ
 سپاس شده توسط farza ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، MHAKBARI ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
تولد همه دوستان خوبم مبارک ایشالله موفق و سربلند باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، MHAKBARI ، farza ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
ممنون که به فکرمون بودید :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، MHAKBARI ، farza ، javad jamshidi ، Ƒanos ، Elham.A
خیلی کار فوق العاده ای بود فاطمه جان . تشکر از شما .

تولد همه عزیزان رو تبریک میگم ، موفق و سلامت و شاد باشید .

آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، FaTyJo0oN ، farza ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
تولدتون مبارك باشه.آرزوي بهترين ها رو براتون دارم.موفق باشيد.[تصویر:  heart.gif]
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، MHAKBARI ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، farza ، Ƒanos

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  **** آقایون انجمن و پدرهای عزیز روزتون مبارک**** Brightness 1 2,503 ۱۳۹۴-۲-۱۱، ۰۷:۳۹ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سال نو و نوروز باستانی مبارک atelieahjam 3 1,302 ۱۳۹۴-۱-۴، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ۵ اسفندماه٬ « روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد! atelieahjam 0 914 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ****روز جهانی شهرساز مبارک شهرسازان عزیز**** Brightness 4 2,645 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۶:۲۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  *****عیدغدیر مبارک ***** Brightness 2 1,859 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: نجران
  روز معمار بر همه معماران و شهرسازان مبارک باد atelieahjam 1 1,401 ۱۳۹۳-۲-۳، ۱۰:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دانشجو یعنی تلاش، امید، آینده، صبر، یعنی تو. روزت مبارک ماراویا 1 1,470 ۱۳۹۲-۹-۱۶، ۰۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  روز جهانی شهرسازی بر شما مبارک 0RKIDEH 11 9,759 ۱۳۹۱-۸-۱۹، ۱۲:۱۸ صبح
آخرین ارسال: dashjavad
  ***تولد دوستان عزیزمون fatyjo0on و sahar71 مبارک*** baradaran 21 12,895 ۱۳۹۱-۸-۳، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: arshadememari
  تولد دوستان فعال و خوبمون setareh23 و hamed66 مبارک.... 0RKIDEH 12 5,477 ۱۳۹۱-۷-۲۹، ۰۷:۴۶ صبح
آخرین ارسال: پریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان