امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیایید همه باهم برای عضو فعال ایران شهرساز دعاکنیم
من از این خبر واقعا شوکه شدم.امیدوارم هرچه زودتر خوب بشه.خدایا...
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
 سپاس شده توسط kasrak ، JAVAD4050 ، somita ، آریان.بانو ، MHAKBARI ، Ƒanos
ايشاله زودي خوب شن
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
 سپاس شده توسط آریان.بانو ، MHAKBARI ، Ƒanos
ممنون 63از دعاهای شما دوستان خوب فانوس جان امروز صبح از کمادراومدن وبازم محتاج به دعا تا زودترخوب شن امیدوارم خدا هرچه به صلاحه بندشه بهش بده وتو این ماه مبارک هیچ بنده ای ناامید ازدرگاه خدابرنگرده

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط alireza ، روجا ، 0RKIDEH ، .Utopia ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، MHAKBARI ، farza ، Ƒanos ، somita ، dely_sh
به امید خدا انشالا که زودتر سلامتی ایشون حاصل بشه.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط .Utopia ، JAVAD4050 ، MHAKBARI ، آریان.بانو ، Ƒanos
    خداروشکر هزاربار

خیالم راحت شد

ان شااله زود زود خوب خوب بشن

ممنون خبر دادی
    آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
     سپاس شده توسط .Utopia ، JAVAD4050 ، MHAKBARI ، آریان.بانو ، Ƒanos
    به امید خدا و کمک و شفاعت ائمه مظلوم مان هر چه زود تر سلامتیشون رو بدست بیارن و به جمع مهندسین عزیز سایت برگردند.
    ان شا ا...63
    آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
    بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

سپاس شده توسط MHAKBARI ، آریان.بانو ، Ƒanos
    سلام به تمامی دوستان عزیزم درایران شهرساز واقعانمیدونم چجوری پاسخگویه این همه محبت باشم وازخداشاکرم که یه باردیگه به من فرصت دادتادربین شمادوستانم باشم باورکنین این قدردلم واسه ایران شهرساز وشمامهندسان تنگ شده بودکه به محض اینکه مرخص شدم فورا لب تابم گرفتم وگفتم می خوام اولین جایی تواینترنت سرچ می کنم ایران شهرساز باشه وبادیدن این تاپیک خیلی خیلی خوش حال شدم از دوست عزیزم آریان بانو وبقیه دوستان واقعامتشکرم خوش حالم کردین امیدوارم بتونم درایران شهرساز فردمفیدی باشم بازم تشکررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
     سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، Sadeghpour ، Maryam M ، روجا ، farza ، 0RKIDEH ، shahryar ، dely_sh ، محب الرضا ، JAVAD4050
    (۱۳۹۱-۵-۲۸، ۰۷:۰۸ عصر)فانوس نوشته است: سلام به تمامی دوستان عزیزم درایران شهرساز واقعانمیدونم چجوری پاسخگویه این همه محبت باشم وازخداشاکرم که یه باردیگه به من فرصت دادتادربین شمادوستانم باشم باورکنین این قدردلم واسه ایران شهرساز وشمامهندسان تنگ شده بودکه به محض اینکه مرخص شدم فورا لب تابم گرفتم وگفتم می خوام اولین جایی تواینترنت سرچ می کنم ایران شهرساز باشه وبادیدن این تاپیک خیلی خیلی خوش حال شدم از دوست عزیزم آریان بانو وبقیه دوستان واقعامتشکرم خوش حالم کردین امیدوارم بتونم درایران شهرساز فردمفیدی باشم بازم تشکررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

خووووووووووش آمدید . خدا رو شکر که حالتون خوب شده 1 این بهترین خبر بود .1
    آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط Ƒanos
    (۱۳۹۱-۵-۲۸، ۰۷:۰۸ عصر)فانوس نوشته است: سلام به تمامی دوستان عزیزم درایران شهرساز واقعانمیدونم چجوری پاسخگویه این همه محبت باشم وازخداشاکرم که یه باردیگه به من فرصت دادتادربین شمادوستانم باشم باورکنین این قدردلم واسه ایران شهرساز وشمامهندسان تنگ شده بودکه به محض اینکه مرخص شدم فورا لب تابم گرفتم وگفتم می خوام اولین جایی تواینترنت سرچ می کنم ایران شهرساز باشه وبادیدن این تاپیک خیلی خیلی خوش حال شدم از دوست عزیزم آریان بانو وبقیه دوستان واقعامتشکرم خوش حالم کردین امیدوارم بتونم درایران شهرساز فردمفیدی باشم بازم تشکررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
    سلام مهندس
    خیلی خوشحال شدم خبر سلامتیتون رو شنیدم......همه اعضای ایران شهرساز مثل یه خانواده هستند و طبیعتا اگه کسی مشکلی داشته باشه...باقی افراد هم ناراحتن.....امیدوارم همیشه سالم و شاد باشید..........
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
     سپاس شده توسط Ƒanos ، .Utopia ، 0RKIDEH
    خوشبختانه که حالشون خوبه
    ولی حالا چه کاریه که بیایم درباره ایشون نظر بدیم؟؟!!!چه ربطی به اصل تاپیک داره؟
    آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
     سپاس شده توسط Ƒanos

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      بهترین لپ تاپ برای کار با نرم افزارهای شهرسازی؟؟؟ nazanin.gh 19 16,182 ۱۳۹۲-۸-۱۲، ۰۲:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: kamand68
      لوگوی ماه رمضان برای ایران شهرساز ahmad.s 0 2,232 ۱۳۹۱-۴-۲۲، ۰۶:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: ahmad.s
      پیشنهاد بدین برای طراحی اتاق یک دانشجوی شهرسازی javadrigi 11 8,274 ۱۳۹۱-۴-۱۱، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: javadrigi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان