امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط انتقاد کنید
اگه این سایت که منم به نوبه ی خودم براش زحمت کشیدم از اول جنبه ی انتقاد رو داشت روزش این نبود.ازتون میخوام به انتقادهایی که قبلا کردم برگردید و بخونیدش حتی یک فحش هم توش نبود.نقد باید تند باشه حتی اون طرف مقابل رو با نقد بکوبونیش اشکال نداره ولی فقط تو این کوبوندن فحش نباید باشه.ما تو این سایت انقدر توپ به هم پاس میدیم والکی از همدیگه تعریف میکنیم که الان به نظر من این سایت مثل قبلش نیست.من با مدیریت سایت اختلاف نظر دارم ولی این دلیل نمیشه که قهر کنم و برم اگه برم به خودم و بقیه خیانت کردم آخه منم کم زحمت برای این سایت نکشیدم.تو انتقاد عزیزم نباید به کار ببرید آخه این یعنی چی که بگی این ایمجوری باشه بهتره یا چیزای دیگه.به اینکه نقد نمیگن میگن نصیحت.اگه نقد تند باشه البته با دلیلی که میارید اون طرف بهش باید بد بخوره تا بتونه درستش کنه و به سمت پیشرفت بره نه عقب انتقاد آروم و عزیزم این اینجوری باشه بهتره فقط خیانت در حق اون طرف.شاید بیشترین تماسی که گرفته میشد از جانب من بود با دهقان ولی الان مثل قبل نیست و این اختلاف نظرها همه جا وجود داره و این دلیل نمیشه که الان من قهر کنم کنم برم و از کار و انتقادهایی که دارم دست بکشم چون دلم برای این سایت میسوزه من شبهای زیادی با این سایت تا صبح بیدار بودم و بهش تعصب دارم و کسی هم به این سایت توهین کنه بلدم جوابش رو بدم ولی بعضی جاها هم سکوت بهترین جوابه.من از مدیریت برداشته شدم و ناراحتم نیستم چون اگه از جایی برداشته میشی فقط میتونی به درستی تفکر و کارت یقین پیدا کنی. مطالبی که گذاشته میشه نمیگم بده ولی انگار فقط برای امتیاز و اینکه خودی نشون داده بشه.به نظر من آدمی حتی 1 سال هم مطلب نزاره اشکال نداره ولی اگه مطلبی هم میزاره خوبش رو بزاره.یک مثال میزنم:ارکیده خیلی وقت ممکنه مطلب نزاشته باشه ولی اون مطالبی که قبلا گذاشته جای چند سال هم اگه مطلب نزاره اشکال نداره بیاید رو راست باشیم. این انتقادای من البته اگه مثل انتقادهای قبلیم بعضیها ویرایشش نکنن یا بر ندارنش.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
(۱۳۹۱-۵-۲۱، ۰۶:۵۴ عصر)Maryam M نوشته است: mall">سلام

اول از همه باید تشکر کنم از همه زحماتتون

و بعد یک انتقاد کوچیک:

این سایت، سایت تخصصی شهرسازی و معماری ه ولی بعضی مواقع اطلاعیه ها و اخبارهایی گذاشته می شه که واقعا هیچ ربطی به شهر و شهرسازی و معماری نداره

و حالا این مشکل زمانی بدتر میشه که مثلا من درخواستی داشتم و تاپیک رو ایجاد کردم، دو ساعت بعد میام می بینم تاپیک اون آخر آخر قرار گرفته و یا اصلا از اسکرول حذف شده!

فکر می کنم اگه این اخبار کمی به محدودتر شه به شهرسازی و معماری خیلی بهتر باشه

سلام حق باشماست و تعدادی از ارسالها ممکنه که خیلی ربط نداشته باشد. شما میتونید ارسالتون را ذخیره کنید و هر چند ساعت آن را آپ کنید و یا به دوستان فعال پیام دهید تا به ارسالتون جواب دهند که باعث میشود بدون اسپم ارسال شما آپ شود.

این را هم یادمون باشه که وقتی اخبار و بحث ها زیاد باشد سایت بروزتر خواهد بود و هر ساعت حرفی برای گفتن دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، .Utopia ، روجا ، ایلیا
(۱۳۹۱-۵-۲۲، ۱۱:۲۶ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۱-۵-۲۱، ۰۶:۵۴ عصر)Maryam M نوشته است: mall">سلام

اول از همه باید تشکر کنم از همه زحماتتون

و بعد یک انتقاد کوچیک:

این سایت، سایت تخصصی شهرسازی و معماری ه ولی بعضی مواقع اطلاعیه ها و اخبارهایی گذاشته می شه که واقعا هیچ ربطی به شهر و شهرسازی و معماری نداره

و حالا این مشکل زمانی بدتر میشه که مثلا من درخواستی داشتم و تاپیک رو ایجاد کردم، دو ساعت بعد میام می بینم تاپیک اون آخر آخر قرار گرفته و یا اصلا از اسکرول حذف شده!

فکر می کنم اگه این اخبار کمی به محدودتر شه به شهرسازی و معماری خیلی بهتر باشه

سلام حق باشماست و تعدادی از ارسالها ممکنه که خیلی ربط نداشته باشد. شما میتونید ارسالتون را ذخیره کنید و هر چند ساعت آن را آپ کنید و یا به دوستان فعال پیام دهید تا به ارسالتون جواب دهند که باعث میشود بدون اسپم ارسال شما آپ شود.

این را هم یادمون باشه که وقتی اخبار و بحث ها زیاد باشد سایت بروزتر خواهد بود و هر ساعت حرفی برای گفتن دارد.

سلام مجدد

بله شما درست می گید ولی آقای دهقان منظور من فقط از اسکرول خارج شدن تاپیکم نبود و کلا می خواستم بگم که اخبار غیر مرتبط کمتر شه

اینم درسته که سایت به روز تره ولی بهتره با اخبار شهرسازی به روز باشه، مثلا دوست عزیز FaTyJo0on فکر می کنم اخبارهای مرتبط و به روز رو مرتبا می ذارن و دیگه انقد نیازی به اخبارهای جانبی برای فعال نگه داشتن سایت نباشه

[url=member.php?action=profile&uid=1268][/url]
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، JAVAD4050 ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، ایلیا
(۱۳۹۱-۵-۲۲، ۰۲:۳۹ صبح)meysam rezaei نوشته است: ازتون میخوام به انتقادهایی که قبلا کردم برگردید و بخونیدش حتی یک فحش هم توش نبود.نقد باید تند باشه حتی اون طرف مقابل رو با نقد بکوبونیش اشکال نداره ولی فقط تو این کوبوندن فحش نباید باشه.

آقای مهندس من با نظرتون موافق نیستم. بشین، بفرما و ... یه معنی داره!!!
شما دوست دارید در مقابل شما کدومو به کار ببرن؟؟

نه تنها انتقاد هر حرفی تند زده شه باعث میشه طرف مقابل در برابرش گارد بگیره.....به نظر من می تونید با آرامش انتقادهاتون رو اعلام کنید مطمئن باشید اینجور اثر گذار تره.113
(۱۳۹۱-۵-۲۲، ۱۲:۰۲ عصر)Maryam M نوشته است: بله شما درست می گید ولی آقای دهقان منظور من فقط از اسکرول خارج شدن تاپیکم نبود و کلا می خواستم بگم که اخبار غیر مرتبط کمتر شه

اینم درسته که سایت به روز تره ولی بهتره با اخبار شهرسازی به روز باشه، مثلا دوست عزیز FaTyJo0on فکر می کنم اخبارهای مرتبط و به روز رو مرتبا می ذارن و دیگه انقد نیازی به اخبارهای جانبی برای فعال نگه داشتن سایت نباشه
سلام دوست عزیز
به نظرم راهی که مهندس دهقان گفتن واسه بالا نگه داشتن تایپیکه راه مناسبیه ..مخصوصا ارسال پیام واسه دوستانی که تخصص دارند ....
تشکر دوست من واسه لطفی که نسبت به من دارید ولی به نظرم اخبارهایی که دوستان میذارن خبرهای مفید و مرتبط هستش. اگه خبری به نظرتون بی ربط اومدش لینک خبر رو واسه مهندس دهقان ارسال کنید.113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، Sadeghpour ، روجا ، 0RKIDEH
سلام ، آقای دهقان ممنون از این تاپیک .اتفاقا مدتی بود میخواستم خدمتتان پیام بزارم ولی فرصت نکردم . منم چند تا انتقاد دارم امیدوارم سازنده باشه :
1_از قدیم گفتند زکات علم آموزش آن است و این همیشه سرمشق من بوده ولی متاسفانه ولی توی ایران شهرسازی برای دانلود برخی مطالب حتما باید عضو ویژه باشی! در حالیکه همین مطلب با عنوانی مشابه در سایت های شهرسازی دیگه رایگان است . امیدوارم توجه داشته باشید که بیشتر اعضای این سایت ها دانشجوها هستند و نیاز به مساعدت و همکاری دارند البته میدونم سایت هزینه هایی داره که باید تامین بشه ولی امیدوارم راه های مناسب تری پیدا کنید . بعضی ها وقتی با این موارد مواجه میشند میرند به سمت سایت های دیگه و بصورت دافعه عمل میکنه . به نظرم برای دانلود کردن عضویت کفایت میکنه مگر پایان نامه و چیزای خیلی مهم که سایت برای تهیه آنها هزینه میکنه .
2_ دوستان در مورد مطالب غیر مرتبط نوشته بودند به نظرم این موضوع به نگاه و تخصص خاص اعضاء برمیگرده هر کدام در زمینه ای فعالیت دارند و موضوع مورد نظر خودشان را برای دوستان ارسال میکنند پیشنهاد دارم یک نفر مطالب ارسالی را مدیریت بکند . مثل بوتیک کفش فروشی که برای شهرسازان مفید نیست اما میتونه برای معمارا و طراحی فضاهای داخلی مفید باشه .
3_بعضی وقتا دوستان خیلی برای مطالب ارسالی همدیگر وارد تعارفات میشند که در حد سایت نیست و دوستان میتونند با ارسال پیام های خصوصی احساسات خودشان را بیان کنند
4_بعضی وقتها مطالب منبعی ندارند و نمیدونیم تا چه حد قابل استنادند .
5_اعتبار دادن توی سایت معلوم نیست چه جوری بعضی ها کیلو کیلو بالا میرند بعضی ها هیچی . کاش اطلاع رسانی بشه
البته خیلی چیزای خوب هم وجود داره ولی چون قراره انتقاد کنیم اینا را نوشتم و هدف سازندگیست .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، روجا ، .Utopia ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، ایلیا
(۱۳۹۱-۵-۲۲، ۰۲:۳۹ صبح)meysam rezaei نوشته است: اگه این سایت که منم به نوبه ی خودم براش زحمت کشیدم از اول جنبه ی انتقاد رو داشت روزش این نبود.ازتون میخوام به انتقادهایی که قبلا کردم برگردید و بخونیدش حتی یک فحش هم توش نبود.نقد باید تند باشه حتی اون طرف مقابل رو با نقد بکوبونیش اشکال نداره ولی فقط تو این کوبوندن فحش نباید باشه.ما تو این سایت انقدر توپ به هم پاس میدیم والکی از همدیگه تعریف میکنیم که الان به نظر من این سایت مثل قبلش نیست.من با مدیریت سایت اختلاف نظر دارم ولی این دلیل نمیشه که قهر کنم و برم اگه برم به خودم و بقیه خیانت کردم آخه منم کم زحمت برای این سایت نکشیدم.تو انتقاد عزیزم نباید به کار ببرید آخه این یعنی چی که بگی این ایمجوری باشه بهتره یا چیزای دیگه.به اینکه نقد نمیگن میگن نصیحت.اگه نقد تند باشه البته با دلیلی که میارید اون طرف بهش باید بد بخوره تا بتونه درستش کنه و به سمت پیشرفت بره نه عقب انتقاد آروم و عزیزم این اینجوری باشه بهتره فقط خیانت در حق اون طرف.شاید بیشترین تماسی که گرفته میشد از جانب من بود با دهقان ولی الان مثل قبل نیست و این اختلاف نظرها همه جا وجود داره و این دلیل نمیشه که الان من قهر کنم کنم برم و از کار و انتقادهایی که دارم دست بکشم چون دلم برای این سایت میسوزه من شبهای زیادی با این سایت تا صبح بیدار بودم و بهش تعصب دارم و کسی هم به این سایت توهین کنه بلدم جوابش رو بدم ولی بعضی جاها هم سکوت بهترین جوابه.من از مدیریت برداشته شدم و ناراحتم نیستم چون اگه از جایی برداشته میشی فقط میتونی به درستی تفکر و کارت یقین پیدا کنی. مطالبی که گذاشته میشه نمیگم بده ولی انگار فقط برای امتیاز و اینکه خودی نشون داده بشه.به نظر من آدمی حتی 1 سال هم مطلب نزاره اشکال نداره ولی اگه مطلبی هم میزاره خوبش رو بزاره.یک مثال میزنم:ارکیده خیلی وقت ممکنه مطلب نزاشته باشه ولی اون مطالبی که قبلا گذاشته جای چند سال هم اگه مطلب نزاره اشکال نداره بیاید رو راست باشیم. این انتقادای من البته اگه مثل انتقادهای قبلیم بعضیها ویرایشش نکنن یا بر ندارنش.
این سایت جنبه انتقاد رو داشته و داره و حال و روزشم از قبل بهتره.....من نمی دونم منظور شما از این جمله(اگه این سایت که منم به نوبه ی خودم براش زحمت کشیدم از اول جنبه ی انتقاد رو داشت روزش این نبود) چیه مهندس؟و اینکه الان حال و روز سایت به نظر شما چجوریه ولی تا جایی که من یادمه یعنی از 11/2/90 که عضو این سایت شدم...روز به روز پیشرفت کرده و حال و روزشم هر روز از روز قبل بهتره....مهندس رضایی عزیز ...بارها توی تاپیک گفته شد که انتقاد سازنده درست و قبوله و توهین درست و قبول نیست...ای کاش تاپیکای دوستانی که قبل از شما مطالبی رو گفتن رو یه نگاه می کردید و حداقل این زحمت رو به خودتون میدادید که با زدن دکمه سپاس یه دلگرمی برای من و دوستان دیگه و حتی مهندس دهقان باشید...هیچ کاری نداره...فقط خوندن ویه کلیک ساده روی دکمه سپاس..
مطلب بعدی...نمی دونم کی و کجا توپ به کسی پاس داده شده ولی اگرم تعریفی شده ...حتما یه کار خیلی مثبتی انجام شده که لایق تشکر متنی بوده....ممنون میشم یکی از توپای بی هدفی که پاس داده شده رو به ما هم بگید....
مطلب سوم....کیا انتقادای شمارو برداشتن یا ویرایش کردن؟؟؟؟؟؟ ممنون میشیم شفاف این مطلب رو به من بگید و همینجا ...فقط خواهش می کنم با مدرک و دلیل باشه و چه کسی بوده؟ چه زمانی؟
در پایان ...یه خورده به جایی که هستیم یا کاری که می کنیم تعصب داشته باشیم و یه خورده به اطرافمون نگاه کنیم تا فقط خودمون رو نبینیم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، روجا ، 0RKIDEH ، alireza ، FaTyJo0oN ، Maryam M ، ایلیا ، JAVAD4050 ، sara0111
(۱۳۹۱-۵-۲۳، ۰۲:۲۳ صبح)Sadeghpour نوشته است:
(۱۳۹۱-۵-۲۲، ۰۲:۳۹ صبح)meysam rezaei نوشته است: اگه این سایت که منم به نوبه ی خودم براش زحمت کشیدم از اول جنبه ی انتقاد رو داشت روزش این نبود.ازتون میخوام به انتقادهایی که قبلا کردم برگردید و بخونیدش حتی یک فحش هم توش نبود.نقد باید تند باشه حتی اون طرف مقابل رو با نقد بکوبونیش اشکال نداره ولی فقط تو این کوبوندن فحش نباید باشه.ما تو این سایت انقدر توپ به هم پاس میدیم والکی از همدیگه تعریف میکنیم که الان به نظر من این سایت مثل قبلش نیست.من با مدیریت سایت اختلاف نظر دارم ولی این دلیل نمیشه که قهر کنم و برم اگه برم به خودم و بقیه خیانت کردم آخه منم کم زحمت برای این سایت نکشیدم.تو انتقاد عزیزم نباید به کار ببرید آخه این یعنی چی که بگی این ایمجوری باشه بهتره یا چیزای دیگه.به اینکه نقد نمیگن میگن نصیحت.اگه نقد تند باشه البته با دلیلی که میارید اون طرف بهش باید بد بخوره تا بتونه درستش کنه و به سمت پیشرفت بره نه عقب انتقاد آروم و عزیزم این اینجوری باشه بهتره فقط خیانت در حق اون طرف.شاید بیشترین تماسی که گرفته میشد از جانب من بود با دهقان ولی الان مثل قبل نیست و این اختلاف نظرها همه جا وجود داره و این دلیل نمیشه که الان من قهر کنم کنم برم و از کار و انتقادهایی که دارم دست بکشم چون دلم برای این سایت میسوزه من شبهای زیادی با این سایت تا صبح بیدار بودم و بهش تعصب دارم و کسی هم به این سایت توهین کنه بلدم جوابش رو بدم ولی بعضی جاها هم سکوت بهترین جوابه.من از مدیریت برداشته شدم و ناراحتم نیستم چون اگه از جایی برداشته میشی فقط میتونی به درستی تفکر و کارت یقین پیدا کنی. مطالبی که گذاشته میشه نمیگم بده ولی انگار فقط برای امتیاز و اینکه خودی نشون داده بشه.به نظر من آدمی حتی 1 سال هم مطلب نزاره اشکال نداره ولی اگه مطلبی هم میزاره خوبش رو بزاره.یک مثال میزنم:ارکیده خیلی وقت ممکنه مطلب نزاشته باشه ولی اون مطالبی که قبلا گذاشته جای چند سال هم اگه مطلب نزاره اشکال نداره بیاید رو راست باشیم. این انتقادای من البته اگه مثل انتقادهای قبلیم بعضیها ویرایشش نکنن یا بر ندارنش.
این سایت جنبه انتقاد رو داشته و داره و حال و روزشم از قبل بهتره.....من نمی دونم منظور شما از این جمله(اگه این سایت که منم به نوبه ی خودم براش زحمت کشیدم از اول جنبه ی انتقاد رو داشت روزش این نبود) چیه مهندس؟و اینکه الان حال و روز سایت به نظر شما چجوریه ولی تا جایی که من یادمه یعنی از 11/2/90 که عضو این سایت شدم...روز به روز پیشرفت کرده و حال و روزشم هر روز از روز قبل بهتره....مهندس رضایی عزیز ...بارها توی تاپیک گفته شد که انتقاد سازنده درست و قبوله و توهین درست و قبول نیست...ای کاش تاپیکای دوستانی که قبل از شما مطالبی رو گفتن رو یه نگاه می کردید و حداقل این زحمت رو به خودتون میدادید که با زدن دکمه سپاس یه دلگرمی برای من و دوستان دیگه و حتی مهندس دهقان باشید...هیچ کاری نداره...فقط خوندن ویه کلیک ساده روی دکمه سپاس..
مطلب بعدی...نمی دونم کی و کجا توپ به کسی پاس داده شده ولی اگرم تعریفی شده ...حتما یه کار خیلی مثبتی انجام شده که لایق تشکر متنی بوده....ممنون میشم یکی از توپای بی هدفی که پاس داده شده رو به ما هم بگید....
مطلب سوم....کیا انتقادای شمارو برداشتن یا ویرایش کردن؟؟؟؟؟؟ ممنون میشیم شفاف این مطلب رو به من بگید و همینجا ...فقط خواهش می کنم با مدرک و دلیل باشه و چه کسی بوده؟ چه زمانی؟
در پایان ...یه خورده به جایی که هستیم یا کاری که می کنیم تعصب داشته باشیم و یه خورده به اطرافمون نگاه کنیم تا فقط خودمون رو نبینیم
علاوه بر مطالبی که اقای صادقپور گفتن لازمه که چند مطلب اضافه بشه
یکی اینکه قبلا هم گفته شد در اینکه مطالب مهندس ارکیده بسیار خوب بوده شکی نیست و همه هم از ایشون سپاسگزارن و قطعا اگر نیاز باشه خود ایشون هستن و میتونن صحبت کنن، اما اینکه مطالب سایر دوستان رو بی اهمیت تلقی کنیم خب این ضعف درک ما از این مطالب رو نشون میده، چرا که هرکسی نیازی به خصوص داره و در حیطه ای قوی و در حیطه دیگه ضعیفه، به همین دلیل نیاز های مختلف وجود داره و مطالب مختلف هم از بدیهیاته که باید باشه. و اما اینکه کدوم مطالب خوبه و کدوم بده نه در صلاحیت من و شماست و نه کس دیگه ای که بخواد به تنهایی قضاوت کنه، این رو میشه از تعداد دفعات دانلود و میزان استفاده و اقبال اعضا به اون مطلب متوجه شد و سایر حرف ها فاقد اعتباره.(البته منظورم مطالب مرتبط با این سایته)
اینکه شما برای سایت زحمت کشدید خب خیلی کار خوبی بوده، نه تنها شما که خیلی های دیگه هستن که برای سایت زحمت کشیدن و میکشن و هیچ چشم داشتی هم ندارن، ببینید بیاید با خودون رو راست باشیم، من اگه ده تا مطلب به سایت داده باشم حداقل پنجاه تا مطلب گرفتم از سایت! چون من یک نفرم ولی سایت تشکیل شده از هزاران نفره و اطلاعات بسیاری داره، پس اگر منظور اینه که کی به کی بدهکاره فکرکنم این مطلب یه مقداری عکس اون چیزی باشه که شما گفتید! البته این بدهکاری نه به سایت، بلکه به تمامی دوستانیه که مشارکت دارن و من خودم رو به تک تکشون بدهکار میبینم.
و اما بحث شیرین نقد78
اگر فکر میکنید من نوعی تو یه جا زحمت کشیدم پس هرچی که بگم باید اجرا بشه، نخیر اصلا اینطور نیست! صدها نفر برای سایت زحمت کشیدن، اگه قرار باشه تمامی نظرات همه اجرا بشه اینجا به جنگل بیشتر شباهت پیدا میکنه تا سایت4
پس کار مسئول سایت چیه؟ اینه که نظرات رو بگیره و با جمع بندیشون یه رویه مناسب رو انتخاب کنه که به نظر من تا حد زیادی موفق بوده (در مقایسه با سایر سایت های مشابه) و البته کاستی هم هست، زیاد هم هست و راه برطرف کردنش این نیست.
نقد هم باید شیرین باشه، اتفاقا اگر حمل بر بی ادبی نیست، عزیزم هم در کنارش استفاده بشه5 (البته آقایون به آقایون و خانوم ها به خانوم ها21) این از اصول اولیه انسانی و دینیه که چقدر تاکید بر نقد محترمانه، آرام، دلسوزانه، مهربانانه و توام با رافت و عطوفت باشه طوری که طرف مقابل شما از خجالت (از جهت رودربایستی و تاثیر پذیری بی حد از حرفتون) به رنگ های سرخ و بنفش و گلبهی در بیاد65
یادتون باشه ما در جایی حق داریم به موضوع ورود پیدا کنیم( از لحاظ اخلاقی و البته عقلی) که هم به موضوع اشراف داشته باشیم هم نحوه برخودر مناسب رو بلد باشیم. خب اگه قرار بر نقد به شیوه شما باشه میگیم از فردا همه یه اسلحه بردارن بذارن رو سر طرف مقابل و انتقادشون رو بگن تا حسااااااابی طرف نقد رو احساس کنه و تاثیر پذیری بی نهایتی رو شاهد باشیم4
در اخر هم این رو اضافه میکنم که تا حدی با این حرفتون موافقم که یه مقدار گاهی تعاریف بیش از حد زیاده و رو مخ آدم رژه میره68 ولی اینکه بگیم مطالب خیلی بده و برای خودی نشون دادن و امتیازه من کاری به این مطلب ندارم که درسته یا نه و حتی اگر هم درست باشه باز اشکالی به نظر من نداره! کسی که در جمع بچه ها وارد میشه بعد از مدتی که صمیمیت رو درک کنه نیتش هم درست میشه، ولی حرف من اینه که طبق نظر صریح روانشناسان ( منبع هم اگر بخواید خدمتتون ارائه میکنم، دوستان روانشناس هم در سایت شکر خدا هستن) پرواضحه کسی که دیگران رو به مطلبی متهم میکنه، اون مطلب ابتدا در درون خودش وجود داره!
امیدوارم در نقدهای آتی خیلی از مسائل رو لحاظ کنیم و عینک خوشبینی رو به چشم بزنیم16 شاید بتونیم به کسی کمک کنیم
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، alireza ، Sadeghpour
آقای مهندس رضایی ازتون تشکر میکنم که به من لطف دارید

اما حرفهای همه دوستان رو در مورد صحبتهای شما قبول دارم

در ایران شهرساز هر کس یه توانایی هایی داره از جمله شما، من و سایر دوستان تک به تک

اینجا همه دوست داریم کنار هم از تواناییهای هم استفاده کنیم و همچنین از اطلاعات و مطالب شما که عضو قدیمی هم هستید

به نظر منم بهتره که زحمات سایر دوستان رو نادیده نگیریم و برای یکایک مطالب که گذاشته میشه و همه در جای خود و بنا بر نیاز هرفرد مهم و مفید هستم ارزش گذاشته بشه

از همه دوستان هم تقاضا داریم لینک مطالب غیرمرتبط به مهندس دهقان یا مدیران دیگر حتما حتما جهت بررسی، ارسال شود

در مورد مطالب vip هم مدتی با همکاری دوستان مطالبی که رایگان در سایتهای دیگه بود رو منتقل و از وی ای پی خارج کردیم اگر هنوز فایلهایی از این دست میبینید حتما اعلام کنید
ممنون از همکاری تون

با تشکر
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، ایلیا ، JAVAD4050 ، alireza ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، Sadeghpour
با سلام
تذکر:
اینکه پیامی انتقاد هست یا تخریب، فقط بستگی به نظر کسی داره که مورد خطاب واقع میشه پس...بهتره تا قبل از زیادتر شدن نظرات شخص مخاطبی که این تاپیک رو راه انداخته (مدیر سایت آقای علیرضا) به بچه ها خط قرمزشون رو تعریف کنه در یک خط
برای مثال : فقط در مورد کار مدیریتی بنده نظر بدید که چگونه باشه بهتره با رعایت ادب و احترام (علمی نه سلیقه ای)
به نظر بنده در مورد اخلاق و رفتار تو یه سایت علمی مثل ایران شهرساز صحبت نکردن بهتره چون تخصص سایت و مطالبش این نیست مگر اینکه منظور رفتار و اخلاق حرفه ای و کاری در زمینه شهرسازی مد نظر باشه.
سپاس از همه
آخرین ارسال های من :

پشت این پنجره جز یک هیچ بزرگ، هیچ نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
به نظر من مطالبی که گذاشتم رو به خوبی نخوندید.در مورد بعضی مسائل هم باید بگم نیازی نمیبینم بعضی چیزهایی که بین من و مدیریت سایت هست رو به شما و بقیه بگم.من نگفتم مطالب که گذاشته میشه همه بده پس معلوم خوب مطلبی که نوشتم رو نخوندید.به محمد عزیز باید بگم که من کسی رو متهم نکردم و معلومه قشنگ مطالبی که گفتم رو نخوندی که برای من حرفی از روانشناسی میزنی و میگی کسی که این خرف رو میزنه این چیز در خودش وجود داره اونایی که باید بدونن میدونن مطالبی که من گذاشتم چه جوری و تشکرهاش هم قبلا گزقتم و وقتی که تعداد بازدیدش میبینم روحیه میگیرم و این کار منو سخت تر میکنه پس اجازه به گذاشتن فایل بی خودی در سایت به خودم نمیدم اگه مطالبی که من چند ماه پیش گذاشتم اگه بازدیدش کم بود اون وقت این حرف روانشناسانه ی تو رو قبول میکردم و میگفتم مطلب خودم زیاد مورد استقبال قرار نگرفته پس چرا باید این حرف رو بزنم پس اینجا معلوم شد که این در خود من وجود نداره البته هیچ انسانی بی عیب نیست ولی تو این رشته مطمئن هستم انقدر میدونم که جایی آبروم نره چون براش زحمت کشیدم و خیلی چیزا به خاطر علاقم به رشته از دست دادم .الان مطالب سایت از نظر کمیت فقط خوبه ولی از نظر کیفیت زیاد خوب نیست.شما میدونین که آمار یکی از دروس اصلی شماست برید کل مطالب رو از اول تا الان ببینید مطالبی که قبلا گذاشته شده بوده بیشترین بازدید رو داره من ب دانلودش کاری ندارم تازه قبلا تعداد عضوی هم کم بوده ولی الان که بیشتره مطالب الان و جدیدتر زیاد هوادار نداره.صادقپور جان شما نمیتونی بگی من مطالب رو نخوندم وگرنه یه سپاس بهتون میدادم.همه این اخلاق منو میدونن من از چیزی یا مطلبی خوشم بیاد به اون طرف پیام خصوصی میدم و تشکر میکنم و سپاس رو قبول ندارم چون ارزش مطلب اون طرف با پیام خصوصی تشکر بالاتر میره شاید بگید این کار وقت گیره یه سپاس خالی بسته ولی من میگم اون مطلب اگه واقعا به دردت خرده باید تشکر خصوصی بکنی من مطلب اون طرفی که میگی رو خوندم همون روز هم که اومدم تو تاپیک خوندم پس قضاوت الکی نکن ونگو ندیدم قضاوت بیجا ذهنیت رو مشغول میکنه و اگه ذهنت مشغول بشه از واقعیت دور میشی.من نیازی ندیدم به حرفهای اون طرف گارد بگیرم چون چرت و پرت گفته بود و شما بچه ها هم اشتباه کردید جواب دادید این یک تاپیک برای انتقاد هست اگه هم جوابی باشه مدیریت باید پاسخگو باشه جواب نمیدادید بهتر بود.فاطی جان هم یک چیزی گفته بودن که اصلا ربطی به انتقاد و مطالب من نداشت و همه بهش سپاس دادید این همون توپ پاس دادن هست که گفتم.آخه بتمرگ اصلا تو انتقاد کاربرد نداره.مثلا به یک پسر یا دختر بگی همین جا بتمرگ اصلا این جمله ساختار انتقادی نداره پس حرفش بی معنی هست و یک چیز دیگه هم که ایشون گفته بود این بود که اگه انتقاد تند باشه اون طرف گارد میگیره اصلا خوبی انتقاد اینه که طرف گارد بگیره و از انتقادت ناراحت بشه و به خودش اون وقت میگه باید حال این انتقاد کننده رو بگیرم پس تغییری در خودش میده.ولی اگه بی خیال باشه این یعنی انتقاد کننده کارش درست نبوده و اون طرف هم بی خیال شده مثل همین طرف که تو سایت میگید انتقاد کرده و شما جوابش رو دادید که من میگم نباید جواب میدادید و مطلبش رو خوندم و دیدم چرت و پرت بود و دلیلی به حواب دادن ندیدم و گارد هم نگرفتم.در آخر باید بگم من آدمی نیستم که فقط خودم رو ببینم و اگه چیزی برای خودم بخوام اونو برای همه هم میخوام و حاضرم با هر کی که بخواد به صورت حضوری بشینم باهاش بحث کنم آخه همه چیز رو نمیشه نوشت.در آخر باید بگم اگه مطلبی جدیدا نزاشتم باید بگم که دارم رو یه جزوه ی تاریخ شهر و شهرسازی برای ارشد کار میکنم و تو این جزوه از کتابهای مختلف و جزوات پارسه و سنجش و دانش هم استفاده کردم و در آخر هر فصل نکته های پایانی براش گذاشتم و نمونه سوالات 12 سال اخیر کنکور دولتی و 3 سال اخیر آزاد و سوالات دیگر از خودم رو در پایان مربوط به هر فصل گذاشتم واقعا جمع آوری این مطالب خیلی وقتم رو گرفته و میخوام به نام ایران شهرساز تو سایت منتشر بشه .البته کلید این کار از 4 ماه پیش خورد که خود مدیریت سایت در تماسی که باهاشون داشتم این موضوع رو بهشون گفتم و واقعا وقتم رو روی این جزوه گذاشتم که میشه گفت بهش کتاب.در اینجا باید از ارکیده عزیز هم تشکر کنم که تاریخ پاکزاد که تو سایت گذاشت هم ازش نکته های مهم برداشت کردم و همچنین جزوه ی خانه ی شهرسازان ایشون که تو این کاری که دارم میکنم از مطالب ارکیده جان هم استفاده کردم و کتابهای دیگر که تو کتابخانه ی خودم داشتم.یک پیشنهاد دارم اگه کسی میتونه بیاد مبانی و مباحث رو بنویسه تا یک پکیج کامل بنام ایران شهرساز داشته باشیم و اونو با قیمتی پایین در سایت برای فروش قرار بدیم،بیاد و این کار رو بکنه.اگه این کار که دارم انجام میدم رو کسی در سایت خریداری کنه البته با هماهنگی هایی که موقع انتشارش با مدیریت میکنیم اینو مطمئنم از 25 سوال این درس حداقل 20 تا سوال رو جواب درست خواهد داد.بازم میگم من همه ی شما بچه های سایت رو دوست دارم به خدا از موفقیت شماها خوشحال میشم و به خاطر شماهاست که تا حالا تو سایت موندم اگه حرفی میزنم به دل نگیرید و سعی کنید روش فکر کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقاد از سایت hamid_shahrsaz 7 4,643 ۱۳۹۳-۶-۸، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  انتقاد و پیشنهاد:هدف سایت alireza 4 2,213 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  سلام فقط یه پیشنهاد است FA.ARDAKANI 12 8,072 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: aramo
  آقای دهقان می شه سریع مراجعه کنید به این تاپیک s1s2s3 9 5,645 ۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  لطفا به این موارد هم توجه کنید. IranOKB.com 3 3,137 ۱۳۹۰-۷-۲۴، ۰۶:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان