امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشگاه بوعلی سینا بدون آزمون دانشجوی کارشناسی ارشد می‌پذیرد
دانشگاه بوعلی سینا از بین دانش‌آموختگان و دانشجویان ترم آخر کارشناسی، بدون آزمون برای تحصیلی 92-91 دانشجوی کارشناسی ارشد می‌پذیرد.
به گزارش ایسنا، متقاضیان باید دارای یکی از شرایط رتبه‌های اول تا سوم مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی برای ورود به همان رشته برگزیده، دانشجویان نمونه کشوری، رتبه‌های اول تا سوم جشنواره‌های بین‌المللی خوارزمی، جوان خوارزمی رازی و فارابی، نفر اول مسابقه‌ها و جشنواره‌های معتبر علمی بین‌المللی، رتبه اول کشوری جشنواره دانشجویان مبتکر و نوآور بسیجی شاهد و ایثارگر، دانشجویان رتبه اول دوره کارشناسی که ظرف مدت حداکثر چهار نیم سال دانش‌آموخته شوند و دارای میانگین کل حداقل 17 باشند و دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی با معدل کلی که جزئ 10 درصد برتر باشند. متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ 30 خرداد ماه فرم‌های تکمیل شده را از سایت دانشگاه به آدرس WWW.basu.ac.ir دریافت و به صورت حضوری یا ارسال پست سفارشی به آدرس دفتر هدایت استعدادهای درخشان اقدام کنند. پذیرش تنها در رشته‌هایی صورت می‌گیرد که دوره کارشناسی ارشد در آن دانشگاه بوعلی سینا موجود باشد. از آنجا که پرونده متقاضیان در تیرماه سال جاری بر اساس هفت نیم سال مورد بررسی قرار خواهد گرفت، لازم است کلیه نمرات متقاضیان استفاده از این تسهیلات تا زمان تکمیل فرم درخواست در کارنامه دانشجو ثبت شده باشد. دانشجویانی که بر اساس معدل نیم‌سال هفتم جزء دانشجویان 10 درصد برتر نیستند، اما در انتهای نیم سال هشتم میانگین کل آنها از میانگین کل آخرین فرد 10 درصد برتر پذیرش شده کمتر نباشد، پرونده این رشته مجددا بر اساس رتبه‌بندی جدید بررسی می‌شود.

آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، روجا ، قاصدک ، aramo ، JAVAD4050
من که همه شرایط رو دارم مهندس ارکیده !!!!521
ممنون از اطلاع رسانی

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چهل و پنجمین گفتمان هنر و معماری برگزار می‌شود aramo 2 1,876 ۱۳۹۱-۳-۳۰، ۰۷:۵۹ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  آبراهه هخامنشی تخت جمشید پس از ۲۵۰۰ سال دوباره افتتاح می شود aramo 0 954 ۱۳۹۱-۳-۳۰، ۰۵:۵۸ عصر
آخرین ارسال: aramo
  کوچک‌ترین زلزله تهران را با فاجعه مواجه می‌کند aramo 0 1,119 ۱۳۹۱-۳-۳۰، ۰۵:۵۵ عصر
  آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته؛نخستين آزمون مشترك سازمان سنجش و دانشگاه آزاد 0RKIDEH 1 1,565 ۱۳۹۱-۳-۳۰، ۰۳:۰۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  خط آسمان تهران ساماندهی می شود 0RKIDEH 0 1,337 ۱۳۹۱-۳-۳۰، ۱۲:۳۰ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  شهرداری‌ها رفتارهای اجتماعی را می‌سازند 0RKIDEH 1 1,248 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۶:۲۶ عصر
  دریاچه چیتگر ابتدای تابستان آبگیری می‌شود 0RKIDEH 0 799 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  سالانه یک میلیون هکتار به بیابان های ایران اضافه می‌شود aramo 0 973 ۱۳۹۱-۳-۲۷، ۰۴:۱۵ عصر
  بلندترین آسمانخراش اروپا ساخته می شود + تصویر aramo 0 1,195 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۱۱:۳۵ عصر
  سرانه فضای مطالعه افزایش می یابد. FaTyJo0oN 0 1,136 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۴:۱۷ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان