امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی مدیر آزمایشی
به نظر من هر سه نفر واقعا شایستگی مدیریت رو دارند هر سه نفر از دید من نمره 20 می گیرن 113 و موافقت خودمو اعلام می کنم113

پیشاپیش به مهندسین عزیز محبوبه، شهرساز67 و کسری تبریک عرض می کنم و امیدوارم همیشه موفق و موید باشند.11
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، .Utopia ، kasrak
درود
نتایج نظر سنجی از مدیران:

هر 3 مهندس بزرگوار به یک پست بالاتر (مدیر) ایران شهرساز شدند امیدواریم فعالیت خود را جهت پیشرفت جامعه شهرسازی بیشتر کنند.
و مدیرانی که مدت زیادی فعالیت در سایت نداشته اند در آینده نزدیک بازنشسته خواهند شد.
امیدواریم با طرح جدید سایت (سیستم بانک) بتونیم قطره ای از زحمات مدیران و اعضای بسیار فعال را جبران کنیم.
سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، Shahrsaz67 ، kasrak
بسیار عالی
هرسه بزرگوار هم فعال هستند و هم با سواد.
ایشالا که ما ازشون بتونیم چیزی یاد بگیریم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Shahrsaz67 ، kasrak
بسم الله الرحمن الرحیم
امیدوارم به دعای خیر شما دوستان تا والضالین رو برسم3از همتون ممنونم.هرچند نمیخواستم اما خواست شما مقدمه1
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
سلام ، تبریک میگم بهتون صمیمانه . اگه اشتباه نکنم مدیر برنامه ریزی شهری منتخب شدید ... محبت کنید به اطلاع مهندیسن گرامی برسونید چرا بیشتر انجمنهای سایت خالی از موضوع برای دانلود مونده . نمایش مکرر این پیغام موجب دلسردیه کاربرا میشه ، لااقل برای من اینطوره . از سایت خوبمون بیشتر از اینها انتظار داریم ... خوشحال میشم راهنمایی کنید هر کدوم از ما چه طور میتونیم در غنی کردن هرچه بیشتر سایت دخیل باشیم . سربلند و پاینده باشید
power_ice66@yahoo.com
آخرین ارسال های من :

آن شو که باید شوی (نیچه )
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا
    (۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۱:۱۹ صبح)فانوس راه نیک نوشته است: سلام ، تبریک میگم بهتون صمیمانه . اگه اشتباه نکنم مدیر برنامه ریزی شهری منتخب شدید ... محبت کنید به اطلاع مهندیسن گرامی برسونید چرا بیشتر انجمنهای سایت خالی از موضوع برای دانلود مونده . نمایش مکرر این پیغام موجب دلسردیه کاربرا میشه ، لااقل برای من اینطوره . از سایت خوبمون بیشتر از اینها انتظار داریم ... خوشحال میشم راهنمایی کنید هر کدوم از ما چه طور میتونیم در غنی کردن هرچه بیشتر سایت دخیل باشیم . سربلند و پاینده باشید
    power_ice66@yahoo.com
    ممنون از شما دوست عزیز.این مسأله ای که گفتی یکی از دغدغه های اصلیه سایته و بزودی حل میشه ایشالا ولی اینکه شما چطور میتونید دخیل باشید به خودتون برمیگرده و قصدتون،همانطور که ما دخیل شدیم و کسی نگفت بیا این قسمت و اون قسمت...همه جای سایت سرای شما هر کجاش روگردگیری کنید و قدم بزنید یعنی شما هم دخیلید:)موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، فانوس راه نیک ، alireza ، ایلیا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دعوت به همکاری بعنوان مدیر آزمایشی و مدیر بخش در سایت ایران شهرساز alireza 1 1,774 ۱۳۹۳-۴-۹، ۰۳:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد alireza 14 16,352 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,551 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      معرفی دو مدیر جدید در ایران شهرساز alireza 6 2,404 ۱۳۹۲-۱۲-۲۲، ۰۲:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: mariiii
      دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید* alireza 46 16,693 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۰۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      آرزوی سلامتی کامل برای مدیر عزیز و ارزشمند مهندس نصیری مجد alireza 2 1,242 ۱۳۹۲-۱۱-۹، ۱۰:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      معرفی مدیر جدید ایران شهرساز alireza 3 1,230 ۱۳۹۲-۱۱-۳، ۱۰:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      ممنون آقای مدیر زمردیان 2 890 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۱۲:۴۹ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      ازمهر91=>هر ماه دو مدیر با نظرسنجی انتخاب و اسفند از بین آنها مدیر ارشد انتخاب می شود alireza 1 1,493 ۱۳۹۱-۷-۳۰، ۰۷:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اعلام شد>>کاربران فعال ماه مرداد مدیر آزمایشی میشوند و دسترسی آنها آزاد میشود alireza 15 6,134 ۱۳۹۱-۶-۱۵، ۱۱:۳۴ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان