امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندسین .Utopia و Setareh23
بله فکر نکنم فرقی داشته باشه . ما که همینا رو خوندیم [تصویر:  65.gif]
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
(۱۳۹۱-۱-۱۹، ۰۶:۲۹ عصر)Mahbobe-G نوشته است: بله فکر نکنم فرقی داشته باشه . ما که همینا رو خوندیم [تصویر:  65.gif]

ممنووووووووووووووووووونم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    salam doostan
    khaheshan rahnamaie kounid:ye mouzoie vase pouropouzale darse darkobayane mohite shahri!
    be gofteye ostad mouzo bayad kamelan mahdood bashad!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱-۲۹، ۱۰:۵۷ عصر)2sahar نوشته است: salam doostan
    khaheshan rahnamaie kounid:ye mouzoie vase pouropouzale darse darkobayane mohite shahri!
    be gofteye ostad mouzo bayad kamelan mahdood bashad!

معمولا درس درک و بیان محیط شهری در رابطه با انسان و فضای اطرافش ( فضاهای عمومی خصوصا فضاهای عمومی و باز شهری ) است .
    خب مباحث و موضوعاتی مانند خوانایی محیط شهری ، اِلمان ها و مبلمان های شهری ، عناصر خاطره انگیز و خاطره ساز ! در فضاهای عمومی و ... کاربردی هستند .
    البته میشه موضوع رو ریزتر کرد ، بنده تمرکز روی این موضوعات رو پیشنهاد می کنم . البته امیدوارم که براتون مفید باشه :
    - اثر مقیاس و فرم آبنما بر فضاهای شهری و استفاده کنندگان از آن
    - انواع پوشش گیاهی و کاربردهای گوناگون و ابتکارِ استفاده از آن در فضای شهری
    - مبلمان شهری مناسب و میزان کارایی آن ها
    - استفاده از کف سازی برای هدایت استفاده کنندگان و معرفی فضا
    - بررسی مجسمه های شهری از لحاظ فرم و عملکرد ، و اینکه تنها یک نوع عملکرد ( صرفاً تزئینی ) نداشته باشند .
    - رنگ و نمای شهری
    - نورپردازی در شب و انواع رنگها و زاویه های قرارگیری منبع نوری

البته این مواردی که نوشتم رو میتونید تغییر بدید ها ! [تصویر:  16.gif] اینا فقط برای start بوودش ! ایده و موضوع در رابطه با این درس بسیاره . اگر موضوعتون رو روی یکی از محدوده های شهری هم متمرکز کنید که دیگه فوق العاده میشه ...

موفق باشید .1

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، FaTyJo0oN
    mohandes kheyli alii bood...tashakour1

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    سلام
    وقت بخیر

خواهشا راهنمایی کنید!

مطلبی میخوام در مورد (ابر شهر)

فقط تا جمعه فرصت دارم.:huh::huh:

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    یه کوچولو تو این هست.ببخشید دیگه جایی سراغ ندارم.

.pdf   Megalopolis.pdf (اندازه: 800.99 KB / تعداد دفعات دریافت: 38)
    از دوستان دیگه میخوام اگه مطلبی دارن حتما کمک کنن چون مطلب ارسالی من کامل نیست.
    آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
    احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، .Utopia
    سلام ممنون از زحماتتون
    من دانشجوی ترم 4کارشناسی شهرسازی دانشگاه قزوین هستم.
    میخواستم از الان شروع کنم به خوندن برای ارشد برنامه ریزی شهری اگر خدا بخواد دانشگاه تهران قبول بشم، اما متاسفانه نمیدونم از کجا و چجوری باید شروع کنم؟
    2
    ممنون میشم اگر کمکم کنید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط .Utopia
      (۱۳۹۱-۲-۱، ۰۱:۰۹ عصر)atefe.a نوشته است:
      سلام ممنون از زحماتتون
      من دانشجوی ترم 4کارشناسی شهرسازی دانشگاه قزوین هستم.
      میخواستم از الان شروع کنم به خوندن برای ارشد برنامه ریزی شهری اگر خدا بخواد دانشگاه تهران قبول بشم، اما متاسفانه نمیدونم از کجا و چجوری باید شروع کنم؟
      2
      ممنون میشم اگر کمکم کنید.

سلام . شما میتوانید ارسال های 27 و 28 همین تاپیک رو بخونید ، در این ارسال ها منابع کنکور برای برنامه ریزی شهری توسط بنده و مهندس گرامی شهرسازی 67 ، معرفی شده .
      هر ارسال یک شماره داره که گوشه اون ارسال بالا سمت چپ شماره رو میتونید ببنید . مثلا همین ارسال شماره اش 39 شده ! 10 تا بروید عقبتر !!که نتیجه اش بسی عالیست!!!4 اینطوری همه چیز براتون مشخص میشه .
      موفق باشید .1
      (۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۹:۱۹ عصر)Shahrsaz67 نوشته است: یه کوچولو تو این هست.ببخشید دیگه جایی سراغ ندارم.

از دوستان دیگه میخوام اگه مطلبی دارن حتما کمک کنن چون مطلب ارسالی من کامل نیست.

با تشکر از شما مهندس شهرساز67 1 من مطلبی رو که آپلود کردید رو خوندم ، خیلی ممنون به نظر من که خوب بود ، انشالله که مشکل دوستمون هم حل شده .
      البته بنده خودم با کلید واژه و کلمات و جملات start موافقم ، که بعدش دانشجوی محقق خودش بره و پی موضوع رو بگیره و مطالعه کنه26264 خودم هم زمان دانشجویی اینطوری بودم 65 یعنی فقط آمار منابع و سرتیتر در میاوردم و می رفتم دنبال تحقیق ....بعدشم موقع ارائه دادن بخاطرتسلط روی موضوع ایتقدر حرف میزدم که اشک استادمون در می اومد 78 (خاطرات یک دانشجو65 )..........ولی بازم دست شما درد نکنه که هوای دانشجوها رو دارید6516

پاسخ
       سپاس شده توسط FaTyJo0oN
      سلام واقعا ممنونم از راهنماییتون.لطف کردید.
      1سوال دیگه پایان نامه کارشناسی به چه صورتیه؟ میشه از الان موضوع رو مشخص کرد و شروع کرد یا باید تا ترم آخر صبر کنم؟
      1سوال دیگه به نظر شما جایی هست که من بتونم الان شروع به کار کنم(کارآموزی)؟(بدون مدرک لیسانس)اگر چنین جایی رو میشناسید ممنون میشم بهم معرفی کنید من واقعا رشتمو دوست دارم و مایلم هرچه زودتر وارد بازار کار بشم.
      ممنوون.
      آنجا که چشمان مشتاقی برای انسانی اشک میریزد زندگی به رنج کشیدنش می ارزد.[تصویر:  1.gif]

پاسخ
       سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظریه در برنامه ریزی شهر nazanin mostafavi esfahani 0 1,467 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۱۱:۳۷ صبح
      آخرین ارسال: nazanin mostafavi esfahani
        کمک....پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش jomakintash 2 2,419 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۱۱:۲۷ عصر
      آخرین ارسال: jomakintash
        عدم تعلق مهر نظام مهندسی به برنامه ریزی منطقه ای؟؟!! parisa33 15 10,533 ۱۳۹۲-۵-۵، ۰۵:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: f.shahrsaz
        راهنمایی-مقاله ای با عنوان زنان و فضاهای شهری niazi60 6 4,196 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۹:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: shahryar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان