امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . .
(۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۸:۴۳ عصر)mss89 نوشته است: آرزو میکنم خدا به حرف هیچ کدوممون گوش نده! چون خواسته ها و آرزوهای ما خیلی خیلی کوچیکن!خدا دست و دلباز تر از این حرفاس ....

:heart: نوروز مبارک :heart:

آرزوتون خیلی زیبا و دوست داشتنی بود

آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، امیررضا ، parasto_gh ، .Utopia ، mehdime007 ، Sadeghpour ، mahsa.aezzi ، JAVAD4050 ، aramo
آرزو می کنم اگه میرین سفر نوروزی چرخ هواپیماتون باز شه ایشالا فقط همین.:D
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، parasto_gh ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، lofra ، kasrak ، mehdime007 ، Saeedm ، aramo
(۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۶:۵۶ عصر)ATUSA نوشته است: نوروز همگی پیییییروز.......سال شادکامی باشه برای همه امسال
اینم دعای نوروز از قول حکیم طوسی

گشت گرداگرد مهرتابناک ٬ ایران زمین.......... روز نو آمد وشد شادی برون زندرکمین
ای تو یزدان٬ای تو گرداننده ی مهروسپهر........ برترینش کن برایم این زمان واین زمین
عالی بود. درود بر فردوسی بزرگ که زبان و فرهنگ ایرانی رو زنده نگهداشت تا ما بتونیم امروز بهش افتخار کنیم، روحش شاد.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، lofra ، mehdime007 ، Saeedm ، aramo
آرزو دارم نوروزی که پیش رو داری آغاز روزهایی باشد که آرزو داری :blush:

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، elham90 ، JAVAD4050 ، lofra ، mehdime007 ، Saeedm ، aramo
آرزو می کنم خدا به حرف همه افراد بدشانس به ویژه من در سال جدید گوش بده ما به آرزوی کوچیکش هم راضی هستیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، Shahrsaz67 ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، elham90 ، JAVAD4050 ، lofra ، mehdime007 ، Saeedm
(۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۱۰:۵۰ عصر)aramo نوشته است: آرزو می کنم خدا به حرف همه افراد بدشانس به ویژه من در سال جدید گوش بده ما به آرزوی کوچیکش هم راضی هستیم
خدا میفرماید بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را!!!پس بخوانیدش هرچند کوچک باشد...امروزه دچاره تفریط در خواندن هستیم و افراط در انتظار ...:)خدایا تو خود دانی که از کرده پشیمان و از ناکرده پشیمان تریم.حسن عاقبت بخواهیم و راه عافیت ندانیم.الهی آن کن که آن به...بحق سلطان علی ابن موسی الرضا(ع) حجتک و ولی امرک...
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، elham90 ، .Utopia ، JAVAD4050 ، mehdime007 ، Saeedm ، aramo
آرزو می کنم همه آرزو های اعضای سایت ایران شهرساز برآورده بشه
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، .Utopia ، lofra ، JAVAD4050 ، mehdime007 ، Saeedm ، aramo ، mahsa.aezzi
آرزویم، آرزوی همه شماست...
که از آشنایی با تک تک شما بسیار خرسندم

مهنس محمد مهربون، بسیار ایده و متن زیبایی بود
خیلی زیاد تحت تاثیر قرار گرفتم...

پیشاپیش نوروز مبارک

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، elham90 ، .Utopia ، lofra ، JAVAD4050 ، mehdime007 ، ایلیا ، Saeedm ، mahsa.aezzi

[تصویر:  5yt4w4.jpg]
برایت رویاهایی آرزو می‏کنم تمام نشدنی
و آرزوهایی پرشور
که از میانشان چندتایی برآورده شود.
برایت آرزو می‏کنم که دوست داشته باشی
آنچه را که باید دوست بداری
و فراموش کنی
آنچه را که باید فراموش کنی.
برایت شوق آرزو می‏کنم. آرامش آرزو می‏کنم.
برایت آرزو می‏کنم که با آواز پرندگان بیدار شوی
و با خنده‏ ی کودکان.
برایت آرزو می‏کنم دوام بیاوری
در رکود، بی ‏تفاوتی و ناپاکی روزگار.
بخصوص برایت آرزو می‏کنم که خودت باشی

ژاک برل
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، mehdime007 ، JAVAD4050 ، ایلیا ، Saeedm ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، aramo ، shokri
آرزو میکنم سال 91 سالی باشد برای رسیدن به آرزوهای قشنگتان و از خدا تنی سلامت رو برای تک تکتون خواستارم.
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، JAVAD4050 ، ایلیا ، Saeedm ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، mahsa.aezzi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیله الرغائب: امشب بزرگی‌ات می‌شود آرزوهایت haydariyan 0 931 ۱۳۹۴-۲-۳، ۰۷:۳۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  کیا روز پدر رو تبریک می گن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-) Sadeghpour 9 5,676 ۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۱:۵۹ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان