امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر
سلام
منم رتبه 32 برنامه ريزي علوم وتحقيقاتم.اما ورودي بهمن.براي مهر آخرين نفر رتبه اش چنده؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کسی میدونه ثبت نام از کی تا کیه؟خواهشا اگه میدونید بگید
    آخرین ارسال های من :

مثبت بیندیش ، اگر مثبت را انتظار داری

105
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۸، ۱۱:۱۱ صبح)nezamdoust نوشته است: سلام
    منم رتبه 32 برنامه ريزي علوم وتحقيقاتم.اما ورودي بهمن.براي مهر آخرين نفر رتبه اش چنده؟

من خودم رتبه 4، دوستم رتبه 15 ورودی مهر برنامه ریزی شهری

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۸، ۱۱:۳۳ صبح)asroma08 نوشته است:
      (۱۳۹۲-۷-۸، ۱۱:۱۱ صبح)nezamdoust نوشته است: سلام

من خودم رتبه 4، دوستم رتبه 15 ورودی مهر برنامه ریزی شهری
      منم رتبه ام 9 علوم تحقیقاته.مهرم
      فقط ثبت نام تا کیه ؟فقط سه شنبه است.کسی تماس گرفته

پاسخ
      18من زنگ زدم مرکز آزمون میگه ثبت نام هفته دوم بهمن ماه.ولی من قبول مهرم.دارم گیج میشم.کسی نمی دونه؟؟

پاسخ
      بچه ها من علوم تحقیقات شاهرود 67 ششدم اخرین نفر قبول شده 62 بود.تکمیل ظرفیت میزارن ؟قبول میشم یعنی؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        یعنی ما که ورودی بهمن هستیم فردا نیست ثبت ناممون؟ یا ما هم فردا باید بریم واسه ثبت نام؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        بچه ها تو رو خدا یکی بگه تکمیل ظرفیت داریم یا نه من به خاطر 5 نفر فقط قبول نشدم اعصابم خیلی خورده

پاسخ
        بچه ها چرا اینطوری میکنید؟
        واسه من نوشته قبول عادی .که فک کنم یعنی مهرماه
        حتما کساییم ک بهمن هستن نوشته بهمن
        ثبت نام ما فرداست ک من زنگ زدم دانشگاه گفتن تا دو سه روز میتونید بیاید برای ثبت نام.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        لطفا یکی کمک کنه که واسه ثبت نام ازاد قزوین چه مراحل اینترنتی رو طی کردین و تا کی مهلت هست واسه ثبت نام ؟ راستی تو کارنامه من که ننوشتن ورودی بهمن یا مهر ؟ ننوشتن یعنی همون مهر هستم؟فقط نوشته قبول عادی

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,355 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
          آخرین ارسال: Sahab
            جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,242 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
            انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,393 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
            آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,497 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
            نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,504 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
            نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,327 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
            اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,236 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
            اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,407 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
            hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,541 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,152 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان