امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واقعا خوندن دکتری ارزش داره؟!
خیلی خشنی! یه وقت بیماری قلبی می گیریا!!
البته یک مورد ظریفی هم وجود داره که در زندگی انسان ها موقعیت های خوبی گاهی اوقات به وجود میاد اما به این علت که ما یا حواسمون نیست یا آمادگیشو نداریم از دست میدیمشون و میشه همینی که باید اینقدر درس بخونیم تا ...
در رابطه با انتقاداتی که شما یا سایر دوستان مطرح نمودند بحثی نیست، بسیار هم منطقی است.
اما چاره چیه؟ فرار؟!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، aramo
دوستان دیگه اینقدر خطرناکش نکنید دانشجوهای من روی سایت میان نگاه می کنن بد آموزی داره من سرکلاس تشویق می کنم برای فوق لیسانس آزمون بدن اونوقت اینجا همه رو دلسرد می کنم :cool::cool::cool::cool:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، shokri
چرا آخه!
داشتیم؟!
بی خیال
ولی جدی راهی بهتر از فرار نیست؟
یعنی از ایرانی ها هر کی مونده بدبخت شده؟ هرکیم رفته خوشبخت؟؟!!

پاسخ
درست خیلی نباید دلسرد به قضیه نگاه کرد
ولی اینا همشون واقعیت داره:(

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، aramo
هیچ جای دنیا از مهاجر استقبال خوبی نمی شه ! هر جای دنیا هم بری هرچقدر هم که براشون علم و اعتبار ببری بازم عده ای پیدا میشن که نگاهی که مثلا به یه مهاجر اقعانی میشه رو به شما بندازن !!! ( حالا خدایی نکرده به افغانیا برنخوره ها!!:D )
چاره فرار نیست بلکه مهاجرت به قصد ادامه تحصیل و بعدش برگشت به وطن حرفی دیگه داره .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، saeed nasiri majd ، aramo
من هم موافق دومی هستم بیشتر
در خوبی و خوشی بودن و در موفقیت زندگی کردن خیلی خوبه و لذت بخش
اما تحمل سختی تا رسیدن به موفقیت و بعد چشیدن اون لذتی به غایت بی اندازه دارد که نگو !

پاسخ
آزمون دکترا از دوشنبه 26 دی شروع میشه من که خودم شرکت می کنم به دوستان هم پیشنهاد می کنم شرکت کنند برای موفقیت باید مبارزه کرد:heart::heart::heart:

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
ظرفیت قبولی شهرسازی نسبت به معمار بیشتره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، aramo
پرسیدن داره؟!
231نفر روزانه
76شبانه
38پیام نور
114غیر انتفاعی
81بین الملل
سرجمع 540نفر یعنی تقریبا برابر با مجموع پذیرش برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری و طراحی شهری!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، aramo
دکتری مگه غیر انتفاعی هم داره؟

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بچه ها کسی ایمیل خبرنگاران تلویزیونی مانند حسینی بای را داره s1s2s3 0 2,563 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,935 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: godonly.
Thumbs Up نخستین دانشجوی فوق دکتری شهرسازی کشور فارغ‌التحصیل شد lili_lovely 2 2,402 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: seywan_kurd
  آیا کنکور امسال برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسکیس داره؟ alireza 0 2,196 ۱۳۹۱-۲-۱۱، ۰۸:۴۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  و آزمون دکتری نیز گذشت... parasto_gh 5 3,652 ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان