امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرم رسمی ایران شهرساز مشخص شد=> تغییرات جزیی برای بهتر شدن
(۱۳۹۰-۱۲-۱۳، ۱۱:۴۵ صبح)محمد مهربون نوشته است: به هر حال لوگو چیزیه که منظورشو با چیز هایی جز متن میرسونه

بله درست می گید طرح اولیه بدون نوشته بود اما با توجه به این که ایران شهرساز آنچنان معروف نیست باید اسمش نوشته بشه حالا این جا برای سایت می خواد استفاده بشه چندان نیازی نداره ولی برای کارهای چاپی و مهرسازی حتما باید نوشته بشه.
[تصویر:  s4478_iranshahrsaz411.jpg]

[تصویر:  g3886_iranshahrsaz43.jpg]

[تصویر:  e219_iranshahrsaz42.jpg]

[تصویر:  n337_iranshahrsaz401.jpg]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza
دوستان سریعتر نظرات و پیشنهادات خودتون را بزارید تا به طرح نهایی نزدیک بشیم و طرح انتخاب بشه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
من نظر همونه که اولین لوگویی که گذاشتید بالا بهتره
چون هم شارپ تره رنگاش هم سه بعدی تره
فقط نقشه ایران اضافیه!
البته اون لوگوی شماره 6 که اخر اضافه شد(فکر کنم در تاپیک نظرسنجی برای آرم بود) فکر میکنم از همه بهتر باشه
این از نظر ما!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، Saeedm
آرم اولیه قشنگه رنگهای زرد،سرخ، سبز و سفید در کنار هم است فقط ایران شهرساز اضافه بشه زیباتر میشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Saeedm
خسته نباشید، ممنون:)
به نظر من توی طراحی آرم باید دنبال ویژگی هایی بود که مشخصه اصلی موضوعند.مثلا برای همون شرکت هواپیمایی پرواز و تعلق مهمه ولی شها با شنیدن اسم شهر واقعا همچین تعلقی رو به ذهن می آرین؟
حذف نقشه های ایران خوبه ولی تغییر رنگ اون فضای تهی به رنگ پرچم ایران هم ایده اصلی رو تحت الشعاع قرار میده هم ازخلوص طرح کم میکنه!
به نظرم همون طرح نخودی با تعویض رنگ پرچم از ه وسط به سه حرکت دیگه مناسب تره!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Saeedm
سلام دوستان
بازم میخام زیاد حرف بزنم با اجازه از بزرگتر ها
اگه قرار باشه که یه سایت حرفه ای و منسجم طراحی بشه
باید به ریز ریز موضوعات موجود در سایت توجه بشه مثلا نوع فونت (نوع فونتمون خاص باشه )و ...
مسئله بعدی اینکه باید آرم سایت و طراحی خود سایت باهم متناسب باشن یعنی اینکه هر کدوم واسه خودشون یه سازی نزنن
البته این نظر ها خیلی کلیه و باید در نظر داشت
حالا که قراره یه آرم و سایت طراحی بشه خیلی خوبه که هم خاص طراحی بشه هم خیلی با علم و تکنولوژی روز مطابق
نظر من در مورد طراحی آرم های بالا
اینکه از رنگ های خاکستری و زرد استفاده شده خوبه ولی از حس سه بعدی بود آرم خبری نیست:huh:
رنگ مشکی یکی از رنگ های فوق العاده ست که در آرم استفاده نشده میتونه تو بیسه کار قراربگیره (مشکی رنگ عشقه..:D)
البته نباید از زحمت های فوق العاده طراح هم چشم پوشی کرد کارش عالیه که به نظرات دوستان جامه عمل میپوشونه
آرم کمی مهندسی شده با ایجاد کادر که خیلی خوبه
باقی نظرات باشه بعدا...
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo ، elham90 ، mehdime007 ، Saeedm
دوستان نظري ندارند بعد از نهايي شدن امكان تغيير وجود ندارد!

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۱۲-۱۳، ۰۲:۲۸ عصر)saeedm نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۳، ۱۱:۴۵ صبح)محمد مهربون نوشته است: به هر حال لوگو چیزیه که منظورشو با چیز هایی جز متن میرسونه

بله درست می گید طرح اولیه بدون نوشته بود اما با توجه به این که ایران شهرساز آنچنان معروف نیست باید اسمش نوشته بشه حالا این جا برای سایت می خواد استفاده بشه چندان نیازی نداره ولی برای کارهای چاپی و مهرسازی حتما باید نوشته بشه.

[تصویر:  g3886_iranshahrsaz43.jpg]

سلام من با يك طراح صحبت كردم و از بين همه طرحها اين يكي را پسند كردند البته با تغييرات زير:

1- (ه) وسط از حالت براقي و تورفتگي خارج بشه و شبيه (ه) طرح اصلي كه در ارسال اول هست بشه و رنگ سبز و قرمز هم باشه

2- رنگ بنفش هم خوبه ولي با رنگ هاي ديگه مثل 1- مشكي 2- سفيد 3- و 4- و 5-.. رنگ هاي ديگه هم امتحان بشه و بهترين انتخاب بشه

ممنون اگه ميشه تا امشب اين تغييرات را اعمال كنيد و در سايت بزاريد تا در لوگوي بالاي سايت استفاده بشه

از زحمات طراح محترم مهندس سعيد هم صميمانه تشكر و قدر داني ميشود.

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، ایلیا ، mehdime007 ، aramo ، Saeedm
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۲:۴۹ عصر)AliReza نوشته است: سلام من با يك طراح صحبت كردم و از بين همه طرحها اين يكي را پسند كردند البته با تغييرات زير:

1- (ه) وسط از حالت براقي و تورفتگي خارج بشه و شبيه (ه) طرح اصلي كه در ارسال اول هست بشه و رنگ سبز و قرمز هم باشه

2- رنگ بنفش هم خوبه ولي با رنگ هاي ديگه مثل 1- مشكي 2- سفيد 3- و 4- و 5-.. رنگ هاي ديگه هم امتحان بشه و بهترين انتخاب بشه

ممنون اگه ميشه تا امشب اين تغييرات را اعمال كنيد و در سايت بزاريد تا در لوگوي بالاي سايت استفاده بشه

از زحمات طراح محترم مهندس سعيد هم صميمانه تشكر و قدر داني ميشود.

شماره 1
[تصویر:  l683_iranshahrsaz48t1.jpg]
2
[تصویر:  o513_iranshahrsazviolet41.jpg]
3

[تصویر:  w9653_iranshahrsazpurple41.jpg]
4
[تصویر:  g2446_iranshahrsaz471.jpg]
[تصویر:  t1445_iranshahrsazbw41.jpg]
5

[تصویر:  i313_iranshahrsaz4112.jpg]
6
[تصویر:  v7212_iranshahrsaz419.jpg]
دوستان توجه کنند یک رنگ برای کل سال نباید بر روی لوگو باشه به راحتی و برای تنوع هر دو سه هفته یک بار میشه رنگ بندی رو عوض کرد.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، mehdime007 ، aramo ، JAVAD4050
سلام
به نظر منم آرم شماره ی 4 البته دومیش که کاملا سیاه سفید هستش،خوبه ... هم هنریه و هم معقول تر(البته به نظر من) ... طراحی آرم یا لگوی رنگی کار خیلی سخت تری هستش و نیاز به کلی دقت و فکر داره . هر رنگی معنا و مفهوم خاص خودش رو داره و وقتی یه رنگی کنار رنگ دیگه ایی قرار می گیره مفهومش عوض میشه .حتی اینکه چه رنگی داخل رنگ دیگه قرار بگیره اونم مهمه به عنوان مثال : اگه رنگ سیاه در داخل یا در زمینه ی رنگ قرمز قرار بگیره معنا و حس اشرافیت (طبقه ی اشراف) رو میرسونه، اما اگه برعکس رنگ قرمز در داخل یا در زمینه ی رنگ سیاه قرار بگیره ، معنا و احساس جنگ و خونریزی رو می رسونه ... اینا رو گفتم که بگم طراحی آرم رنگی برای بیان یه ایده کار سختیه و لازمه که کمی حساب شده تر و بیشتر روش کار بشه .(البته ناگفته نماند که طراح عزیز حسابی زحمت می کشن و انصافا نظر همه ی دوستان رو هم در نظر می گیرن)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، Saeedm

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,911 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,341 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 16,072 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 670 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,278 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 22,005 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,679 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,395 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,158 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 6,012 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان