امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1390 --شما هم قبول شدید؟؟
کسی میدونه از کجا میشه فهمید که دانشگاه انتخابیمون چند نفر تکمیل ظرفیت گرفته ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوست عزیزی که همدان قبول شدی طراحی شهری می شه درصدهاتون را برام بفرستید ممنون می شم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم شهری علوم تحقیقات قبول شدم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۷-۷، ۰۳:۰۶ عصر)hamid.shabanzadeh نوشته است: بچه ها به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم ، منم طراحی شهری همدان قبول شدم !!!! چه جوریه به نظرتون ؟

تبریک می گم آقای شعبان زاده منم قزوین قبول شدم-حسینی

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۰-۷-۷، ۰۴:۲۶ عصر)sh19 نوشته است:
        (۱۳۹۰-۷-۷، ۰۳:۰۶ عصر)hamid.shabanzadeh نوشته است: بچه ها به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم ، منم طراحی شهری همدان قبول شدم !!!! چه جوریه به نظرتون ؟

مبارک باشه ، شما که باید تهران قبول می شدی !!!! خیلی رتبت نزدیک بود آخه
        (۱۳۹۰-۷-۷، ۰۳:۴۷ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام دوست عزیزی که همدان قبول شدی طراحی شهری می شه درصدهاتون را برام بفرستید ممنون می شم

دقیق درصد هام یادم نیست و الان هم اصلاً سایت رو باز نمی کنه !!!! هر وقت باز کرد حتماً میفرستم

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          من منتظر درصدهای شما هستم با تشکر لااقل که الان موضوع اسکیس یادتون هست این را می گید ما هم برنامه ریزی کنیم برای اون

پاسخ

سلام مهندس تبریک میگم.می خواستم بپرسم راجع به راهنمای ثبت نام خبری داری؟ زمان و شهریه و این چیزا؟ممنون میشم راهنمائیم کنی آخه منم قزوین قبول شدم.
          (۱۳۹۰-۷-۷، ۰۱:۱۶ عصر)sh19 نوشته است: من قزوین قبول شدم ولی تهرتن مرکز زده بودم
          کدومش بهتر بود؟؟؟؟

سلام مهندس تبریک میگم.می خواستم بپرسم راجع به راهنمای ثبت نام خبری داری؟ زمان و شهریه و این چیزا؟ممنون میشم راهنمائیم کنی آخه منم قزوین قبول شدم.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۰-۷-۸، ۰۱:۵۸ صبح)archopedia نوشته است:

(۱۳۹۰-۷-۷، ۰۱:۱۶ عصر)sh19 نوشته است: من قزوین قبول شدم ولی تهرتن مرکز زده بودم
          کدومش بهتر بود؟؟؟؟

ممنون منم به شما تبریک می گم
          من از تو سایت خود دانشگاه قزوین نگاه کردم هیچ اطلاعیه ای برای ثبت نام تکمیل ظرفیت نزده بود اما فکر می کنم طبق اطلاعیه ی مرکز آزمون 9 و 10 مهر ثبت نامه و البته تو همون سایت قزوین راهنمای ورودی های جدید داشت که می تونین مطالعه کنین.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,623 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
          آخرین ارسال: M-Noori
            ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,352 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
          آخرین ارسال: Sahab
            انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,392 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
            آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,487 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
            نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,501 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
            نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,322 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
            اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,236 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
            دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,542 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
          آخرین ارسال: godonly.
            اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,405 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
            hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,517 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
          آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان