امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اوووووووووووووووومد
دوستان سلام من دوباره یکم پست ها رو خوندم. به دو تا سوال بچه ها جواب نداده بودیم. گفتم من بگم.
اولی کسی که امام رضا قبول شده. با رتبه 400 و گفته که دیگه حوصله خوندن نداره.
ببینید. من جای شما باشم یه سال خوب و درست حسابی وقت میزارم و میخونم و کارمیکنم به این امید که تهران بیارم. اصلا قابل قیاس نیست اعتبار مدرک یه دانشگاه خوب و دولتیه روزانه با مدرک دانشگاه غیرانتفاعی و الکترونیکی امام رضا.
حتی به نظر من اگر فقط مدرک مد نظرت باشه بگی فوق فوقه! بازم فوق امام رضا خوب نیست. من از دوستانم اونجا قبول شده. مجازی و خودگردانه. اون رشته اش معماریه و الکی داره درسا رو پاس میکنه. و واقعیت اینه که شما باید در طراحی شهری دید طراحانه شهری بگیری. نه اینکه با همون دید خردنگر معماریت بری جلو و صرفا پاس کنی. به نظر من نرو. هزینه اش هم زیاد درمیاد.
یه سوال دیگه اینکه یکی از دوستان گفته بود از رشته دیگه ای میخواد بیاد و طراحی شهری امتحان بده. ببینید من اصلا این کار رو توصیه نمیکنم. من رشته خودم شهرسازی بود ولی واقعا وقتی به اسکیس رسیدم بساطم آه و ناله بود. تازه ما با هفتاد درصد مطالب و موضوعات آشنایی داشتیم. ولی بودند کسانی که الکی یه سال توی این رشته برای ارشد وقت گذاشتن و به چیزی هم نرسیدن. این کار خیلی سخته. شما باید آشنایی قبلی داشته باشی. چهارسال موضوعات مختلف فضایی و انتزاعی به سر معماری ها و شهرسازی ها میریزن بازم برای ارشد کمه. به نظر من یه نفر از یه رشته غیرمرتبط کار فوق العاده سختی در مرحله اسکیس داره. از دوستانی که توی کلاس ما بودن و رشته نامرتبط بود می دیدیم که دیگه در مرحله اسکیس جا میزدن و زبون اسکیس رو به سختی متوجه میشن. قبول که استثنا هم وجود داره. اما همه استثنا نیستند.
هدف من این که ناامیدتون کنم نیست. نمیخوام شما هم مثل برخی افراد یک یا دو سال از عمرتون رو نادرست به مصرف برسونید. امیدوارم هردو نفر موفق و شاد باشن.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مرسی از توضیح هاتون .من رشته م معماری و طراحی شهری کنکور بدم امام رضام نمیرم.دعاکنید برام واقعا طراحی شهری دوست دارم تلاشمو میکنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۰:۴۳ صبح)tahura1580 نوشته است: مرسی از توضیح هاتون .من رشته م معماری و طراحی شهری کنکور بدم امام رضام نمیرم.دعاکنید برام واقعا طراحی شهری دوست دارم تلاشمو میکنم
    خواهش :shy:
    معماریها هم تو طراحی شهری میتونن موفق باشن مهندس. نمونه های موفق زیاد دیدم ولی واسه اسکیس باید نسبت به بقیه تلاش بیشتری کنید. با انگیزه و با تمرکز و مفید درس بخونین مطمینم خردادماه میاین تو سایت و خبر قبولی خودتون رو به ما میدین.... میشه به آرزوها رسید :blush:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۹:۱۵ صبح)M.Noori نوشته است: دوستان سلام من دوباره یکم پست ها رو خوندم. به دو تا سوال بچه ها جواب نداده بودیم. گفتم من بگم.
    ببینید. من جای شما باشم یه سال خوب و درست حسابی وقت میزارم و میخونم و کارمیکنم به این امید که تهران بیارم. اصلا قابل قیاس نیست اعتبار مدرک یه دانشگاه خوب و دولتیه روزانه با مدرک دانشگاه غیرانتفاعی و الکترونیکی امام رضا.
    حتی به نظر من اگر فقط مدرک مد نظرت باشه بگی فوق فوقه! بازم فوق امام رضا خوب نیست. من از دوستانم اونجا قبول شده. مجازی و خودگردانه. اون رشته اش معماریه و الکی داره درسا رو پاس میکنه. و واقعیت اینه که شما باید در طراحی شهری دید طراحانه شهری بگیری. نه اینکه با همون دید خردنگر معماریت بری جلو و صرفا پاس کنی. به نظر من نرو. هزینه اش هم زیاد درمیاد.
    یه سوال دیگه اینکه یکی از دوستان گفته بود از رشته دیگه ای میخواد بیاد و طراحی شهری امتحان بده. ببینید من اصلا این کار رو توصیه نمیکنم. من رشته خودم شهرسازی بود ولی واقعا وقتی به اسکیس رسیدم بساطم آه و ناله بود. تازه ما با هفتاد درصد مطالب و موضوعات آشنایی داشتیم. ولی بودند کسانی که الکی یه سال توی این رشته برای ارشد وقت گذاشتن و به چیزی هم نرسیدن. این کار خیلی سخته. شما باید آشنایی قبلی داشته باشی. چهارسال موضوعات مختلف فضایی و انتزاعی به سر معماری ها و شهرسازی ها میریزن بازم برای ارشد کمه. به نظر من یه نفر از یه رشته غیرمرتبط کار فوق العاده سختی در مرحله اسکیس داره. از دوستانی که توی کلاس ما بودن و رشته نامرتبط بود می دیدیم که دیگه در مرحله اسکیس جا میزدن و  زبون اسکیس رو به سختی متوجه میشن. قبول که استثنا هم وجود داره. اما همه استثنا نیستند.
    هدف من این که ناامیدتون کنم نیست. نمیخوام شما هم مثل  برخی افراد یک یا دو سال از عمرتون رو نادرست به مصرف برسونید. امیدوارم هردو نفر موفق و شاد باشن.
    وای مهندس!!!!!ترو خدا اینو نگید.این همه انرژی گذاشتن ونتیجه نگرفتن واقعا بده....
    به خصوص برای کسایی که دارن از رشته های جدا از شهرسازی شرکت می کنن.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۰:۴۳ صبح)tahura1580 نوشته است: مرسی از توضیح هاتون .من رشته م معماری و طراحی شهری کنکور بدم امام رضام نمیرم.دعاکنید برام واقعا طراحی شهری دوست دارم تلاشمو میکنم
      امید همه ما شهرسازها و شما معمارها بی شک آبادی ایران عزیز و رشد و توسعه شهرهامونه. طراحی شهری  پهنه همکاری ماست. امیدوارم موفق باشید.

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۲:۰۸ عصر)mina91 نوشته است: [quote pid=3419 dateline=1378359924]وای مهندس!!!!!ترو خدا اینو نگید.این همه انرژی گذاشتن ونتیجه نگرفتن واقعا بده....
      [/quote]
       من آدمی نیستم که روی هوا حرف بزنم. اگر این رشته رو خیلی دوست دارین چرا که نتونید. من به صورت کلی عرض کردم. کاری که در پیش دارین فوق العاده سخته و انرژی می طلبه. من هم اگر میخواستم کنکور ارشد عمران بدم باید چهار تا 5 برابر این زحمتی که کشیدم بیشتر کار میکردم. تغییر رشته تو رشته های ما کار آسونی نیست. اینو در نظر داشته باشین و تصمیم بگیرین.

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۶، ۰۹:۰۲ صبح)fatyjo0on نوشته است: [تصویر:  176019_drtboeiwydmrw9jt.gif] من راضی نبودم.....
      به دوستانی که قبول شدن تبریک می گم

فردا داریم میریم مسافرت....کاش بعد از مسافرت می زدن ... حداقل کمتر تو ذوقم می خورد.... از دیروز تا حالا کارم شده گریه

قول داده بودم رتبه امو بگم با 153 شبانه یزد قبول شدم...
      باز هم خدا رو شکر که قبول شدین!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۲:۰۸ عصر)mina91 نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۹:۱۵ صبح)M.Noori نوشته است: دوستان سلام من دوباره یکم پست ها رو خوندم. به دو تا سوال بچه ها جواب نداده بودیم. گفتم من بگم.
      یه سوال دیگه اینکه یکی از دوستان گفته بود از رشته دیگه ای میخواد بیاد و طراحی شهری امتحان بده. ببینید من اصلا این کار رو توصیه نمیکنم. من رشته خودم شهرسازی بود ولی واقعا وقتی به اسکیس رسیدم بساطم آه و ناله بود. تازه ما با هفتاد درصد مطالب و موضوعات آشنایی داشتیم. ولی بودند کسانی که الکی یه سال توی این رشته برای ارشد وقت گذاشتن و به چیزی هم نرسیدن. این کار خیلی سخته. شما باید آشنایی قبلی داشته باشی. چهارسال موضوعات مختلف فضایی و انتزاعی به سر معماری ها و شهرسازی ها میریزن بازم برای ارشد کمه. به نظر من یه نفر از یه رشته غیرمرتبط کار فوق العاده سختی در مرحله اسکیس داره. از دوستانی که توی کلاس ما بودن و رشته نامرتبط بود می دیدیم که دیگه در مرحله اسکیس جا میزدن و زبون اسکیس رو به سختی متوجه میشن. قبول که استثنا هم وجود داره. اما همه استثنا نیستند.
      هدف من این که ناامیدتون کنم نیست. نمیخوام شما هم مثل برخی افراد یک یا دو سال از عمرتون رو نادرست به مصرف برسونید. امیدوارم هردو نفر موفق و شاد باشن.

وای مهندس!!!!!ترو خدا اینو نگید.این همه انرژی گذاشتن ونتیجه نگرفتن واقعا بده....

اییییییییی بابااااااااااا این حرفا چیه همش از سر تنبلیه البته ناراحت نشه کسی خودمم اینطورم ولی اینو بدونیم هممون کهخواستن توانستنههر کس بخاد آیندش روشن باشه باید از ته دلش درس بخونه نه با غر زدن هر کس دلش واسه خودش میسوزه بسم الله اگرم میخواین بگین وای این رشته ی من نبوده و فلانو بهمان بدون سال دیگه هم وضعیتش همینه البته با خودمم بیشتر ولی مگه بقیه ی اونایی که رتبه هاشون خوب شده از مریخ اومدن نه فقط یه مدت از اعماق وجودشون درس خوندنو دور ی سری مساعل خط کشیدن ;):angel:
      بالاتر از همه خدا هم بزرگه ........من خیلی کسانی رو میشناسم که از رشته های غیر مرتبط همون سال اول با رتبه های بسیار خوب قبول شدن
      ما باید بدونیم کنکور اونم ارشد رو نباید دست کم گرفت حالا هر رشته ای باشه اونا که نتیجه گرفتن هم با جدیت فراوون خوندن و نزاشتن چیزی برشون غلبه کنه خواستن و گفتن میخایم و تونستن به حرفای حاشیه هم توجه نکردن مث ما
      هر پیروزی یه تاوان داره که برای ما میشه تلاش فراووون شب نخابی روز نخابی فیلم ندیدن ددر نرفتن ف ب نرفتن نت نیومدن ...
      این حرف آبجی کوچولوتون بود دیگه خود دانیت........

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      من هم عرض کردم کلیت قضیه اینه. گفتم استثناء هم وجود داره اما خیلی ها آشنایی ندارن و فکر میکنن کار ساده ای هست. بهتر است اول با مسائل و مشکلات و دشواری های خوندن این رشته آشنا باشن و اگر میخوان ، بدونن که باید با قاطعیت تمام پیش برن و سختی ها رو تحمل کنن و به اسکیس که میرسه به دلیل ابهام فراوان و ناآشنایی با بحث های فضایی شهرسازی و معماری تازه احساس نکنن که وااای ما نمیدونستیم اینطوریه وگرنه نمیومدیم. به هرحال من امیدوارم همه موفق باشن.

پاسخ
      راستی رضوان منم اگه بین شما پنج نفر بودم میشدم مسعول فال گیری بچه ها :D:D:D
      با انواع فال در خدمت بودیم:D
      دیدی که چقدم مهمه
      ولی خرافاته ها شماها گوشاتونو بگیرید:D:D:D

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نتایج مرحله دوم آزمون ارشد دانشگاه آزاد mahan 10 3,656 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: Sahab_mybb_import61201
        نتایج مرحله2 اومد rezvan87 29 5,586 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۹:۴۱ صبح
      آخرین ارسال: marzieh gh
        نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 10 3,313 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: neorin
        زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 0 2,114 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۲:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: hamidataee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان