امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهمترین محور طرح کالبد ملی کدام است؟
گزینه3
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd

پیام‌های داخل این موضوع
مهمترین محور طرح کالبد ملی کدام است؟ - توسط aramo - ۱۳۹۰-۱۱-۷، ۱۲:۱۰ صبح
RE: مهمترین محور طرح کالبد ملی کدام است؟ - توسط aramo - ۱۳۹۰-۱۱-۷، ۰۱:۱۷ صبح
RE: مهمترین محور طرح کالبد ملی کدام است؟ - توسط meysam rezaei - ۱۳۹۰-۱۱-۷، ۰۱:۱۱ صبح
RE: مهمترین محور طرح کالبد ملی کدام است؟ - توسط aramo - ۱۳۹۰-۱۱-۸، ۱۲:۲۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه سایت اسکیس/مسابقه ششم/طرح ها- برنده مهندس dementor و مهندس farnoosh joon URBAN 98 67 11,154 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۰:۴۰ صبح
آخرین ارسال: نعیمه حیدری
  اهداف برنامه ریزی اجتماعی شهرها، کدام است؟ aramo 5 3,113 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۳۶ عصر
آخرین ارسال: روجا
  برنامه ریزی حمل و نقل،جز کدامیک از سطوح برنامه ریزی ملی است؟ saeed nasiri majd 14 6,293 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۳۳ عصر
آخرین ارسال: روجا
  بازار کار کدام گرایش بهتره؟1- برنامه ریزی شهری2- برنامه ریزی منطقه ای3-مدیریت شهری alireza 2 3,097 ۱۳۹۱-۳-۱۰، ۱۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: aramo
Exclamation هرروز یک سوال 119 : کدام شهر ؟ seywan_kurd 5 3,543 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: نادر اوستا
  تمرکز اصلی در مطالعات پاولزوکر پیرامون کدلمیک از فضاهای شهری است؟ saeiideh 3 2,831 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  نقطه عطف تحولات روانشناسی محیط در رشته های طراحی کدام است؟ saeiideh 10 5,500 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۵:۲۲ عصر
  در کدام دوره تاریخی، امکان تحرک اجتماعی محدود بود و جامعه شهری به صورت نظام کاستی ادا aramo 6 3,938 ۱۳۹۰-۱۱-۹، ۱۱:۲۷ عصر
  کدام روش در تجزیه و تحلیل و پیش بینی های اقتصادی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد؟ aramo 3 2,184 ۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  حریم شهر به کدام معناست aramo 3 2,378 ۱۳۹۰-۱۱-۸، ۱۲:۳۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان