امتیاز موضوع:
  • 90 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری
(۱۳۹۴-۷-۲۴، ۱۱:۴۰ صبح)shahrsazmg نوشته است:
(۱۳۹۳-۱۲-۲۴، ۰۳:۱۱ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: با سلام
دوستان من تونستم این کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی رو که تا سال 88 هستش(جلد طوسی و آبی) رو بعد از کلی پیگیری بدلیل اینکه این کتاب به تعداد خیلی کمی چاپ شده بود،رو خریداری کنم . این کتاب توی اینترنت یا کتابفروشی ها پیدا نمیشه اگر دوستان کسی بهش احتیاج داشت دستور بدین تا براتون اسکن کنم و روی سایت قرار بدم.ممنون

منم دنبال این کتاب هستم .اگه امکانش هست این کتاب را در سایت قرار دهید.
خیلی ممنون میشم
سلام کتاب در بازار موجود هست اگر چاپ نمی شود تا پیگیر شویم
آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری - توسط alireza - ۱۳۹۴-۷-۲۴، ۰۲:۲۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تالیف و چاپ کتاب معیارهای ساختار محلات شهری پایدار hamed_moztarzadeh 0 657 ۱۳۹۴-۱۲-۹، ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  کتاب اسکیس پیشرفته معماری ، کتاب کار در کلاس های اسکیس استاد پژمان شقاقی alireza 4 2,670 ۱۳۹۴-۳-۱۶، ۱۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود خلاصه کتاب مجموعه مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری 1386-1388 pdf atelieahjam 5 4,309 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان خلاصه کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری با فرمت پاورپوینت محمد یگانه 2 2,987 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۲:۱۱ صبح
  غیر رایگان دانلود کتاب نظری به روستاهای مازندران atelieahjam 0 1,506 ۱۳۹۳-۲-۸، ۰۱:۰۸ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود خلاصه کتاب"زیرساخت های شهری"دکتر بهزاد فر 0RKIDEH 10 20,710 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۷:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان