امتیاز موضوع:
  • 90 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری
این فایلی که اینجاست خود کتاب یا خلاصه برداری شده از محتوای کتاب نیست ، این فایل در 5 صفحه هستش و صفحات مهم کتاب رو برای مطالعه معرفی می کنه ، در تصویر ارسالی قسمتی از صفحه اول نشان داده شده.

http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=23087

قسمتهای مهم کتاب:

مقررات شهرسازی و معماری وطرح های توسعه و عمران مصوب شورای
عالی شهرسازی و معماری ایران(از تاریخ تاسیس تا پایان شهریور 1388)- چاپ1388

این قسمت ها در کلاس آمادگی کنکور ارشد سال گذشته توسط استاد به عنوان قسمتهای مهم
معرفی و تدریس شد؛ اگر امسال مطلبی اضافه یا کم شده باشد یا هرگونه تغییری صورت
گرفته باشد من اطلاعی ندارم. اینها فقط برای سهولت مطالعه کتاب است و هیچ مسوولیتی

بر عهده من یا شخص دیگری نیست!

[payment=1000]
.pdf   khloase ketabe mosavvabat.pdf (اندازه: 69.05 KB / تعداد دفعات دریافت: 470) [/payment]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sharmin ، alireza ، darya 2010 ، ala sh ، hamed..h ، JAVAD4050 ، ghazalvare ، m.mohammadzadeh ، ایلیا ، ahmad lotfi ، haydariyan ، shahryar ، FaTyJo0oN ، abcdefghijklm ، روجا ، میمنت ، Mohandes90 ، mina91 ، m.marziye ، Sadeghpour ، atelieahjam

پیام‌های داخل این موضوع
خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری - توسط 0RKIDEH - ۱۳۹۰-۷-۱۷، ۰۱:۴۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تالیف و چاپ کتاب معیارهای ساختار محلات شهری پایدار hamed_moztarzadeh 0 663 ۱۳۹۴-۱۲-۹، ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  کتاب اسکیس پیشرفته معماری ، کتاب کار در کلاس های اسکیس استاد پژمان شقاقی alireza 4 2,685 ۱۳۹۴-۳-۱۶، ۱۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود خلاصه کتاب مجموعه مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری 1386-1388 pdf atelieahjam 5 4,391 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان خلاصه کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری با فرمت پاورپوینت محمد یگانه 2 3,030 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۲:۱۱ صبح
  غیر رایگان دانلود کتاب نظری به روستاهای مازندران atelieahjam 0 1,515 ۱۳۹۳-۲-۸، ۰۱:۰۸ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود خلاصه کتاب"زیرساخت های شهری"دکتر بهزاد فر 0RKIDEH 10 20,762 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۷:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان