امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی
سلام دوست عزیز
برای برنامه ریزی آینده اول از همه نگاهت به آینده رو مشخص کن! چشم اندازی که داری تحصیل علم و رسیدن به درجات عالیه علمی هست یا نه بیشتر کار و تجربه عملی مد نظرته!
اگه مبخوای ادامه تحصیل بدی به نظر من خدمت نر! حداقل ارشد بگیر بعد برو . البته اگه این توانایی رو تو خودت میبینی که در حین خدمت یا بعد خدمت بتونی درس بخونی و با کیفیت بالا ادامه بدی اول خدمت کردن بعد درس خوندن بهتره!
اما اگه بیشتر تجربه و کار مورد نظرته خدمت رو انجام بده و سعی کن جذب کار بشی!
اما در مورد کارد این رو رای پیشرفت مد نظر قرار بده که به رسم حقوق بگیری عادت نکن . سعی کن در کنار حقوق بگیری و وابستگی به مجموعه ای برای شروع کار برنامه هایی برای خود اشتغالی هم داشته باش.
تنها توصیه ای هدر هر دو حالت دارم اینه که همیشه به روز باش . از مطالعه کردن کسی زیان ندیده!بیشتر بگرد با دید شهرسازانه بگرد تجربه کن ببین بخون همیشه خودت رو به روز نگه دار که امتیاز و برتری نسبت به دیگران داشته باشی که همیشه نیاز بهت باشه!اینجوری به پایداری شغلی و مالی میرسی!
و مورد مهم دیگری که بهش فکر کن مباحث و حوزه های نو رو رصد کن و سعی کن تو این حوزه ها فعالیت کنی و صاحب سبک بشی!خلاقیت تو حوزه های جدید بشتر و بهتر دیده میشه!

موفق باشی!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    راهنمایی - توسط mojtaba.db - ۱۳۹۵-۵-۷، ۱۲:۴۰ عصر
    RE: راهنمایی - توسط ahad.montazeri - ۱۳۹۵-۵-۱۶، ۰۳:۱۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره طراحی از شما ، راهنمایی از دوستان atelieahjam 0 2,585 ۱۳۹۳-۱۰-۲، ۰۸:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان