امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین تمدید ارسال مقالات سومین کنگره بین المللی عمران ، معماری و توسعه شهری تا ۱7آذر
سلام برای سومین همایش بین المللی عمران معماری توسعه شهری هم اعضای ایرانشهرساز تخفیف دارند؟ و اینکه اگه دارد چگونه اقدام شود تا از این تخفیف بهره ببریم؟
آخرین ارسال های من :

محمد(ص):"اعملی یا فاطمه فانی لا اغنی عنک من الله شیئا"،فاطمه اگر عمل نداشته باشی من پیامبر هم نمیتونم واست کاری کنم.
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: آخرین تمدید ارسال مقالات سومین کنگره بین المللی عمران ، معماری و توسعه شهری تا ۱7آذر - توسط a.rahmani? - ۱۳۹۴-۹-۱۶، ۰۱:۴۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام samari.arman 0 1,125 ۱۳۹۶-۷-۱۰، ۱۱:۱۳ صبح
    آخرین ارسال: samari.arman
      دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط زیست Sahab 0 987 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۰۵:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی Sahab 0 865 ۱۳۹۶-۵-۱۴، ۱۲:۳۱ عصر
      آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری- تایلند Sahab 0 815 ۱۳۹۶-۵-۱۴، ۱۲:۲۴ عصر
      اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار شهری Sahab 0 726 ۱۳۹۶-۵-۱۴، ۱۲:۰۷ عصر
      سومین کنفرانس سالانه پژوهش های معماری، شهرسازی و مدیریت شهری - اردیبهشت 96 Sahab 0 1,088 ۱۳۹۵-۱۲-۱۶، ۱۱:۲۰ عصر
      کنفرانس پژوهش های معماری و شهرسازی اسلامی و تاریخی ایران - اردیبهشت 96 Sahab 0 771 ۱۳۹۵-۱۲-۱۶، ۱۱:۰۲ عصر
      آخرین مهلت ثبت نام حضوری www.dubaiconf.ir samari.arman 0 582 ۱۳۹۵-۹-۱۱، ۰۳:۰۱ عصر
      نخستین کنفرانس ملی به سوی شهرسازی و معماری دانش بنیان sam15 0 797 ۱۳۹۵-۸-۲۱، ۰۳:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: sam15
      ارائه گواهی بین المللی EURO SCIENCE CERTIFICATE از کشور انگلستان samari.arman 0 1,004 ۱۳۹۵-۷-۴، ۰۹:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان