امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید
پیام رتبه 35 در گروه تلگرام ایران شهرساز
سلام، تبریک به همه عزیزانی که قبول شدند، بازهم مصیبت، بازهم فاجعه، باز هم بی عدالتی، ما حرفمون رو به کی بگیم به چی بگیم، بازی را باخته اند کسانی که به رتبه و دانشگاه نازیدند، انسان میماند و رتبه نابود میشود، بنازم بر کسی که ایستاد و تلاش کرد و نیاورد پایش را از یه کفش بیرون آورد و با لحنی گرفته با بغضی مه آلود گفت" به درک" و راه و مسیر دیگری برگزید، ای خالق و معبودم اینجا دیگر فقط " رحمان" نمیخوانمت بلکه سر بلند میکنم و میگویم" جبار" میگویم " ذوالنتقام"، خدا صدایم را داری یا نه؟ خدایا تقلب ها و آآقازاده ها میگذارند صدایم برسد یا نه؟ خدااااااااااااااااااا دمت گرم، همه چیز را نابود میکنی جز" حق" را، بگذارید بگویم و فاش کنم رتبه 52 روزانه تبریز را رد کرد" به درک" اما شبانه را چرااااااااااااااااا؟ گناهمان چه بود پول کلاس نداشتیم؟ آقازاده نبودیم؟ سوال نداشتیم؟ بگذار فاش کنم رتبه 12 هنر اصفهان را آورد و تهران و قزوین و.. را رد کرد!! " بای ذنب قتلت؟" به کدام گناه به کدام جرم، ای خدااااااااا داری منو اینجارو میگم خدا یک لحظه اجازه بده دعا کنم " ای خدا " عاقبتمان" را بخیر کن نه اولمان و اواسطمان را، ای قادر مطلق آرامش را عطایمان کن آرامش را آرامش را آرامش را آرامش را آرامش را آرامش را آرامش را آرامش را و بازهم آرامش را
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Melika1993 ، i gayem

پیام‌های داخل این موضوع
آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید - توسط alireza - ۱۳۹۴-۶-۹، ۱۱:۰۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,933 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,740 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,452 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,139 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,037 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,016 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: