امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94
(۱۳۹۴-۵-۲، ۱۲:۳۸ عصر)A.rezazadeh نوشته است: سلام.
ممنون که وقت میگذارید و راهنمایی میکنید.
من کارشناسی معماری خوندم و تقریبا بیشتر مطالب برام تازگی دارن. برا همین از اردیبهشت با برنامه سال قبل مهندس ریحانه شروع کردم.
میانگین روزی 3ساعت میخونم.
اما سرعت مطالعم خیلی پایینه و هر چی تلاش میکنم ساعت مطالعم زیاد تر از 5ساعت نشده.
میخواستم بدونم برنامه ای که اینجا شروع کردید تا کی منابعی که مهمتر هستن رو تموم میکنه؟
و از کی ما فرصت داریم که مرور و جمعبندی داشته باشیم؟
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون .

سلام
طبق این برنامه ، 8 کتاب بسیار مهمو تا پایان تابستان تموم میکنیم و یه مرور و جمع بندی کوتاه هم براش خواهیم داشت.
بعد از اون سایر کتاب ها برای مطالعه برنامه ریزی شدن که اگه طبق برنامه جلو بریم ، اواسط دی تموم میشن و بعد از اون یه فرصت یک ماهه برای مرور جمع بندی کلی خواهیم داشت. البته فرصت برای جمع بندی های کوتاه هم در بین این برنامه خواهیم داشت.
در مورد سرعت مطالعتون هم اوایل کار طبیعه... یه مقدار تست های سال های قبلو ببینید که بهتون کمک بزرگی میکنه که بدونید کدوم مطالب مهم ترن و از مطالبی که اهمیت کمتری دارند سریعتر بگذرید.
سعی کنید به هدفتون بیشتر فکر کنید و با انگیزه ای که میگیرید زمانتونو کم کم بیشتر کنید.
موفق یاشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط azadeh.arch ، A.rezazadeh ، U.D.SG

پیام‌های داخل این موضوع
تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 - توسط Omid.Bz - ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۹:۰۸ عصر
RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - توسط Omid.Bz - ۱۳۹۴-۵-۲، ۱۰:۵۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,577 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,183 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,927 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,895 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,707 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,026 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,390 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,998 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان