امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایلهای تصویری آموزش GIS در مهندسی شهرسازی
کار با GIS از اتوکد در مهندسی شهرسازی بسیار مهمتر می باشد.شما اتوکد را در حدی که بتوانید کارهای شهرسازی را انجام بدید کافی می باشد اصل GIS می باشد.کل کارهاتون را می توانید در GIS انجام بدید و نیازی به اتوکد نداشته باشید.کار باGIS لذت بخش تر می باشد.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG

پیام‌های داخل این موضوع
RE: فایلهای تصویری آموزش GIS در مهندسی شهرسازی - توسط meysam rezaei - ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۱:۳۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,921 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,486 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ alireza 2 1,781 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۲۷ صبح
  درخواست غیر رایگان پروژه طراحی دانشکده مهندسی rahmanpop 0 860 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۰۶:۵۲ عصر
آخرین ارسال: rahmanpop
  فروش ویژه مطالعات کامل در مورد فرهنگسرا فایل word پورشاهی 0 1,086 ۱۳۹۴-۴-۱۸، ۰۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: پورشاهی
  GIS درخواست فایل جی آی اس شهر اصفهان و حومه azadeh_1090 2 2,596 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۰۴:۴۶ عصر
آخرین ارسال: azadeh_1090
  جدول ویژه برنامه ها (طرح های)شهرسازی (ویژه مباحث کنکور) yalda89 1 1,752 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۱۲:۲۴ صبح
  غیر رایگان راهنمای اسکیس دکترای شهرسازی archopedia 3 7,660 ۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۱۰:۲۱ صبح
  پاورپوینت مقرنس در معماری ایران yalda89 2 2,376 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۰۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: yalda89
  پروژه روستای کنگ (واقع در طرقبه) yalda89 0 1,620 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۱:۴۸ صبح
آخرین ارسال: yalda89

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان