امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی
با سلام. بنده فقط میخوام به طور تخصصی وقتم رو برای تاریخ براتون قرار بدم و با کمترین خواندن ولی اصولی خواندن و بهترین نتیجه رو گرفتن برای من مهم می باشد. فقط هم تاریخ کار خواهم کرد و اگر همان طور که میگم جلو بریم قول بالای 50 درصد در این درس رو به شما . این قول حداقلش هست. فقط بچه های که فقط تاریخ رو میخوان هم شروع کنیم در هین جا اعلام آمادگی خود را بکنند تا شروع کنیم. به امید توفیق روز افزون برای شما عزیزان.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG ، Brightness ، Sepehr

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشاوره درس تاریخ شهر و شهرسازی مبحث 2-مشاور مهندس رضایی - توسط meysam rezaei - ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۵:۱۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,756 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,272 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,241 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,048 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,553 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,684 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس مباحث عمومی بهزاد صائب 5 9,624 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: azam ha
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,967 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  گروه مشاورین برنامه ریزی شهری 95 ایران شهرساز-مهندس سرخوش و مهندس عاشوری alireza 0 1,517 ۱۳۹۴-۵-۱۴، ۱۲:۳۴ صبح
  مشاوره برنامه ریزی تاریخ شهرسازی ایران وجهان-آرام ابراهیمی aram ebrahimi 2 1,277 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۷:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان