امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره سوال
(۱۳۹۳-۱۰-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر)homayoon.d نوشته است: سوال 1 : چندین شهرستان...تقریبن گزینه هایه دیگه رم شامل میشه...برنامه ریزی ناحیه ای چندین بخشه و معمولن یه شهرستانو در بر میگیره ولی برنامه ریزی منطقه ای ازچندین شهرستان شرو میشه تا چندین استان
سوال 2 :شرو برنامه های بخشی با تقسیم آمایش سرزمین به برنامه های سریع الوصولتر بود...و متولی تهیه برنامه آمایش سازمان برنامه و بودجه ست...
سوال 3 : حتمن گزینه دو
سوال 5 :شالوده برنامه ریزی شهری جغرافیا و اقتصاده....نمیدونم معماریو چرا نوشته
سوال 6 : فعالیت ها به سه دسته تقسیم میشن:کشاورزی،صنعت،خدمات.....اما گویا فعالیتی مدنظره که بسترش شهر باشه پس مطمئنن کشاورزی باید حذف بشه...مسکن فعالیت محسوب نمیشه....بهداشتم یه جوریه...گزینه یکو ترجیح میدم
خیلی از این نوشته ها زاده ذهن مولفه و از استانداردهای جهانی و حتی ملی به دورن...و بیشتر این تقسیم بندیا مورد پذیرش جمیع صاحب نظرا نیست....اگه ام باشه خالی از اشتباه نیست...مثله تقسیم بندی حوزه های فعالیتی شهر توسط سیام....بزرگترین معماران و اساتید دنیا دور هم جم میشینو به این نتیجه میرسن که مرکز شهر فعالیته!!!!!!! ...خوب طبیعیه که از مولف ایرانی نباید زیاد توقع داشت

سوال1 رو من یه جا خوندم سطح برنامه ریزی منطقه ای از استان شروع میشه و ناحیه ای از شهرستان به نظرم محتملتره که گزینه استان درست باشه
سوال3رو شما جایی خوندین درموردش؟ کدوم کتاب؟
سوال6 من فکر میکردم منظورش سه دسته اصلی مشاغل و فعالیت هاست اما استدلال شما منطقیتره چون گفته شهر

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
سوال - توسط hero - ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۶:۵۶ عصر
RE: سوال - توسط alireza - ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۹:۴۹ عصر
RE: سوال - توسط barana - ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۱۱:۵۸ عصر
RE: سوال - توسط raoof - ۱۳۹۳-۱۰-۱۲، ۱۲:۰۸ صبح
RE: سوال - توسط hero - ۱۳۹۳-۱۰-۱۲، ۱۱:۴۱ صبح
RE: سوال - توسط homayoon.d - ۱۳۹۳-۱۰-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر
RE: سوال - توسط hero - ۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۰۱:۵۶ عصر
RE: سوال - توسط atelieahjam - ۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۱۲:۳۱ صبح
RE: سوال - توسط atelieahjam - ۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۱۲:۳۸ صبح