امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توسعه سامانه بام سبز بر اساس معیارهای توسعه پایدار در ایران
(۱۳۹۳-۷-۲۲، ۰۳:۳۴ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۲، ۰۳:۲۲ عصر)khansa نوشته است: سپاس بابت تذکر اما باید عرض کنم چند بار دیگر فایل اضافه گردید ولی نتونستم مشکل رو حل کنم درحالیکه بارگذاری میشه اما در اینجا به نمایش نمیگذاره  اگر این پست رو حذف بفرمایید سپاسگزار میشم چراکه برای عضو سایت امکان حذف و ویرایش کلی وجود نداره،

ُسلام
امکان ویرایش کامل برای همه اعضا امکان پذیر است.

میتوانید در آپلودسنتر آپ کنید و لینک آن را قرار دهید.
http://up.iranshahrsaz.com/

درود _ منظورم از ویرایش کامل ،حذف بود ،تاحالا موفق نشدم فایل رو حذف کنم اصولاً برای این منظور یا مزاحم شما یا مهندس برایتنس شدم،نمیدونم شاید هم بقیه براشون ممکن باشه.
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

پیام‌های داخل این موضوع
RE: توسعه سامانه بام سبز بر اساس معیارهای توسعه پایدار در ایران - توسط khansa - ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۷:۰۳ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارزیابی معیارهای کالبدی پایداری در محلات شهری (با تکیه بر اقلیم گرم و خشک ایران) hamed_moztarzadeh 0 2,336 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۶:۳۶ عصر
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  ارزیابی ساختار کالبدی – فضایی شهر زنجان با رویکرد توسعه پایدار شهری movasati 3 4,556 ۱۳۹۴-۹-۲، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تاثیر فضای سبز شهری بر توسعه پایدار khansa 2 3,145 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: roghaye.hedayati @Gmail.com
  تدوین معیارهای ساختار محلات شهری پایدار hamed_moztarzadeh 4 3,100 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: didarmusic
  مقاله توسعه‌ی پایدار شهری و دوچرخه‌سواری در اصفهان khansa 0 1,849 ۱۳۹۴-۲-۲، ۰۶:۵۷ صبح
آخرین ارسال: khansa
  انگاره طراحی شهری پایدار hamed_moztarzadeh 0 1,749 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۹:۵۷ صبح
  ■ بررسی شاخص های توسعه پایدار در شهر هوشمند نویسند‌گان: سیدعلیرضا نوفل، آنیتا پریش.. khansa 1 2,636 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۸:۳۶ عصر
آخرین ارسال: wimifire
  تحلیلی بر روند شکل گیری پارادایم توسعه شهری پایدار با تاکید بر جریانهای زیست محیطی hamed_moztarzadeh 1 2,118 ۱۳۹۳-۱۱-۱۳، ۰۶:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  واکاوی مفهوم معماری زیست وار و معرفی نمونه های موردی آن در جهان hamed_moztarzadeh 0 1,678 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۲۱ عصر
  توسعه پایدار و مفاهیم آن در معماری مسکونی سنتی مناطق معتدل و مرطوب ایران khansa 0 1,930 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۷:۱۸ صبح
آخرین ارسال: khansa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان