امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه برنامه مطالعاتی کنکور طراحی شهری برای تابستان
(۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۹:۴۵ صبح)'z-kati' نوشته است: سلام دوستان من تازه وارد سایت شدم.یه سوال داشتم برنامه ریزی واسه ارشد طراحی شهری رو باید در همین قسمت پی گیری کنیم؟
چرا فایل های پی دی اف باز نمی شند؟[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost
فایلها مشکلی نداشتند

آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نمونه برنامه مطالعاتی کنکور طراحی شهری برای تابستان - توسط alireza - ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۶:۳۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,944 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,344 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,991 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,052 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,737 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,413 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,067 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,633 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,031 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,697 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان