امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبریک ولادت دخت پیامبر (ص) و روز مادر

امشب; شب ولادت زهرای علیها السلام اطهر است * کز نور طلعتش همه عالم منور است
[b]خورشید طالع است به دامان مصطفی صلی الله علیه و آله* کز مقدمش ستاره اسلام ازهر است
W14
تو ای مادر که یک عمره دلت با غصه دم سازه صبوری های تو مادر منو به گریه میندازه مثل یک طفل خواب آلوده من محتاج آغوشم از اون لالاییات مادر بخون بازم توی گوشم برای سرنوشت من تو دلواپس ترین بودی برای اشکهای من همیشه آستین بودی تو ای همیشه غم خوارم تو ای مطرح ترین یارم به نام نامی مادر همیشه دوستت دارم.W14
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، Sahab ، نعیمه حیدری ، ماراویا ، alireza ، ehsan7550 ، dementor

پیام‌های داخل این موضوع
تبریک ولادت دخت پیامبر (ص) و روز مادر - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۳-۱-۳۰، ۰۹:۳۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر Brightness 2 1,214 ۱۳۹۴-۱-۲۱، ۱۰:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ۵ اسفندماه٬ « روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد! atelieahjam 0 941 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ****روز جهانی شهرساز مبارک شهرسازان عزیز**** Brightness 4 2,675 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۶:۲۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تبریک به مناسبت عید سعید قربان به اعضای گرامی وب سایت بزرگ ایران شهرساز atelieahjam 2 1,682 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۹:۴۹ عصر
آخرین ارسال: romisa
  10000-تبریک به مدیریت وب سایت ایران شهرساز برای ده هزارمین ارسالشان در سایت-10000 atelieahjam 3 1,748 ۱۳۹۳-۶-۱۶، ۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: romisa
  عزیزم امروز روز توست،دختر خانومای انجمن بفرمائید Brightness 22 5,292 ۱۳۹۳-۶-۸، ۰۹:۳۲ عصر
  تبریک عید فطر FaTyJo0oN 3 3,122 ۱۳۹۳-۵-۶، ۱۰:۱۰ عصر
  تبریک به مناسبت روز پدر atelieahjam 1 2,488 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۱۰:۴۵ عصر
آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
  سالروز شهادت آیت ا... مطهری و روز معلم گرامی باد atelieahjam 1 1,175 ۱۳۹۳-۲-۱۲، ۰۵:۲۴ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  روز معمار بر همه معماران و شهرسازان مبارک باد atelieahjam 1 1,426 ۱۳۹۳-۲-۳، ۱۰:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان