امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوء استفاده از مرحله 2 شهرسازی و دانشجویان شهرسازی
(۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۱:۱۹ عصر)Mitra_omidvar نوشته است: آقای امیر ممنون از راهنماییتون اما من فکر می کنم وقتی ما تو دوره لیسانس 5 تا طرح 50-60 ساعته می گذرونیم و هنوز با خیلی از طرح ها و مطالب آشنا نیستیم پس 75 ساعت کلاس زمان چندان زیادی هم نیست چون باید با تمامی طرح ها و نمونه ها کار کنیم. در ثانی دوستان من که سال گذشته رفته بودن گفتن فرآیند کلاس اصلاح شده و جزوات تایپ شده ارائه شده و زمان کلاس فقط صرف کار و تمرین میشه نه تئوری. در مورد ایرادات کار هم فکر نکنم بشه همه دانشجویان رو به یه کار بی نقص رسوند مهم اینه که با توجه به شرایط و خواسته های آزمون کار انجام بشه. خود شما می تونید تو یه زمان 2-3 ساعتع یه فرآیند کامل برنامه ریزی و طرح بدون عیب و نقص تحویل بدین ؟! اگر چنین چیزی شدنی بود پس چه لزومی داشت برای یک طرح شهری 1 یا 2 سال فرصت مطالعه و انجام بدن !
باسلام
خوشحالم که ایراد اول رفع شده .ولی همه کسانی که این آزمون دادن خوب میدونن و حرف من درک میکنن که در یک دوره کوتاه تر که هزینه کمتری رو برای بچه ها داشته باشه مطالب قابل ارائه است . در خصوص 2-3 ساعتی که عرض کردید... و طرحهای شهری که بحث و ایرادات زیادی وارده ترجیح میدم صحبت نکنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوء استفاده از مرحله 2 شهرسازی و دانشجویان شهرسازی - توسط amir.ta93 - ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۴:۰۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان سوال تشریحی تحلیلی عملی شهرسازی برنامه ریزی شهری سال1392 کنکور سراسری unit 1 2 6,025 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: e.nemesis
  اطلاعیه جدید سنجش در مورد اسکیس شهرسازی urbanDesign.h 8 2,728 ۱۳۹۴-۳-۲۶، ۰۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  اطلاعیه نمونه پاسخ به سول تشریحی مرحله 2 در آزمون های موسسه کیمیا فکر بزرگ unit 1 0 3,357 ۱۳۹۴-۱-۶، ۱۰:۱۲ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  کسی می دونه رتبه 1000 که منطقه ای تهران قبول شد چند درصد زده مرحله 2 رو؟ Mitra_omidvar 1 2,045 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۱۰:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Nima.khabbaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان