امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من از امروز میخوام برای دانشگاه آزاد اونم تهران مرکز یا تحقیقات یا قزوین شروع کنم کمک
با سلام به نظر من به هیچ وجه روی آزاد سرمایه گذاری نکنید البته به صوزت عموم نظر میدم و ممکنه کسی واقعا دلیل منطقی واسه برنامه زندگیش داشته باشه و بخواد بره آزاد...
به خصوص که شما کلی زمان دارین.... ازاسفند تا خردادماه اگه دستتون خیلی ضعیفه برین کلاس اسکیس بعد همراه با کارگروه اسکیس سایت باشین و از تیرماه تا کنکور سراسری برنامه ریزی کنید حتما نتجه ی خوبی میگیرین شک نکنین... در جواب دوستمون که گفتم سوالات آزاد سختتره!! خیر سوالات آزاد هم چون کنکور لیسانس تنها جنبه ی حفظی داره و اصلا استاندارد نیست... سوالات اسکیس هم از مقیاس بزرگ!! خیلی فراتر است و اصلا هیچ جنبه علمی درش بکار نرفته... موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط E.Y.I ، mina91

پیام‌های داخل این موضوع
RE: من از امروز میخوام برای دانشگاه آزاد اونم تهران مرکز یا تحقیقات یا قزوین شروع کنم کمک - توسط foroogh.r - ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۱۲:۴۶ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک کمک مغایرت معدلم بیچاره شدم amir223 9 3,709 ۱۳۹۳-۶-۴، ۰۳:۵۶ صبح
آخرین ارسال: Mehran90
  پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,674 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,408 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,109 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,124 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,038 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,016 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  من امروز یادم رفت پایین برگه پاسخ نامه مو پر کنم. تصحیحش نمیکنن برگمو؟؟ چی کار کنم alireza 17 3,583 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: haleh67
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,174 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
  تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید زمردیان 1 973 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۳۱ عصر
آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان