امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به اندازه ای که از سایت استفاده میکنید فعالیت میکنید؟
سلام

من معمولا زیاد میام تو سایت و مطالب رو از همون صفحه اول چک میکنم اگر مطلبی غیر از درس و کنکور و ارشد و دکتری باشه حتما بازدید میکنم ببینم چی هست. در واقع بیشتر تاپیکهایی رو وارد میشم که سوال خاصی پرسیده شده باشه یا موضوع خاصی عنوان شده باشه ... در غیر اینصورت ازش رد میشم ...

اینجا همه چی به ارشد و دکتری محدود شده ...
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  87144491685145511536.jpg]
It is difficult to design a place that will not attract people. What is remarkable is how often this has been accomplished. ~ William H. Whyte
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Masih ، ایلیا ، ماراویا ، Brightness

پیام‌های داخل این موضوع
RE: به اندازه ای که از سایت استفاده میکنید فعالیت میکنید؟ - توسط eleven11 - ۱۳۹۲-۹-۱۶، ۰۱:۱۳ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,495 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  طرح منطقه ای حدیث گلی 0 524 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,943 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,593 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,488 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری alireza 0 1,201 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,016 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 813 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: