امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده
ببنید ما تو طراحی فضاهای شهری پاکزاد جدول هایی داریم با نام اهداف - راهبرد - سیاست
حالا اهداف معلومه که به چی میگن این درست ولی سوال اینجا است منظور از راهبرد و سیاست چیه که با توجه به اهداف تعیین میشه امکان داره دوستان راهبرد و سیاست را با ذکر یک مثال توضیح بدن که الفبای اون را خوب درک کنیم که واقعا منظور از راهبرد و سیاست چیه خواهشا روند توضیح دوستان با توجه به این جمله باشه که : وقتی اهداف تعیین میشه تا اینجا معلوم حالا این راهبرد معنیش چیه و چکاره است و با توجه به اهداف چگ.نه نوشته میشه و حالا که راهبرد گفته شد توضیح داده بشه که سیاست به چه معنی است و چگونه بعد از تعیین راهبرد سیاست را مینویسیم
خواهشا به یک زبان ساده و با مثال های ساده و قابل فهم توضیح داده شود شاید سوال دوستان دیگر هم باشد
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۲-۶-۳۱، ۰۹:۳۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star اطلاعیه نیاز به طراح فضای سبز neda220 0 995 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: neda220
  دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی neda220 3 1,935 ۱۳۹۳-۴-۲۵، ۱۰:۲۷ صبح
Star دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی، ویژه متخصصین حمل و نقل neda220 0 1,220 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۶:۳۸ عصر
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,605 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,176 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم s1s2s3 11 4,934 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Masih
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,122 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  هر هفته چند سوال لطفا یک شهرسازی قوی برای جواب بیاید urban98 بیاید s1s2s3 1 2,183 ۱۳۹۲-۷-۴، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  سوالی درمورد پروپوزال پایان نامه یک شهرساز خوب بیاد خواهشا s1s2s3 1 1,834 ۱۳۹۲-۷-۲، ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: eleven11
  هر کی در مورد طراحی ورودی شهر مطلبی داره من حاضرم بخرم s1s2s3 8 3,816 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: farnoosh joon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان