امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود طرح ریز پهنه بندی خطر زمین لرزهای شهر تبریز
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۳:۲۰ عصر)Maravia نوشته است: با سلام

دوستان دوبار خودم دانلود کردم مشکلی نداشت ضمنا این فایل به سرور ی متصل نیست بر روی خود سایت ذخیره شده است.

با تشکر از حسن توجه عزیزان
هر فایلی بالاخره یه جا ذخیره میشه دیگه، سایت هم از این قاعده که مستثنی نیست، از سرورهای مختلفی می تونه استفاده کنه
از اشکالات این مورد، نداشتن resume capability ، پایین بودن سرعت و خطا دادن به علت عدم دریافت اطلاعات از سرور مربوطه هست که البته در بسیاری از سایت ها هم هست و در برخی هم نیست. این مورد با مهندس دهقان صحبت کردیم و ایشون گفتن در حال پیگیری هستند
پس فعلا صبر میکنیم تا ببینیم ایا این مطلب قابل رفع هست یا خیر
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط ماراویا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دانلود طرح ریز پهنه بندی خطر زمین لرزهای شهر تبریز - توسط ایلیا - ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۵:۳۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان طرح تفصیلی کامل منطقه 7 تهران naeim_akbarpoor 3 2,818 ۱۳۹۶-۲-۲۰، ۰۷:۳۹ عصر
آخرین ارسال: Fbh
  طرح تفصیلی و جامع کرج Ateferafi 1 1,312 ۱۳۹۴-۸-۹، ۰۷:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست طرح تفصیلی و جامع بندرعباس یاس خ 0 1,193 ۱۳۹۴-۷-۵، ۰۳:۴۵ صبح
آخرین ارسال: یاس خ
  طرح های تفصیلی کلیه ی مناطق تهران به صورت کامل meysam rezaei 0 1,257 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: meysam rezaei
  طرح الگوی توسعه منطقه 7 hamid_shahrsaz 5 2,968 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۹:۰۴ عصر
  رایگان محاسبه حق الزحمه تهیه طرح تفصیلی شهر atelieahjam 2 4,103 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۱۰:۳۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعات طرح تفصیلی منطقه چهار تهران ایلیا 3 10,065 ۱۳۹۳-۷-۱، ۱۰:۴۲ عصر
  دانلود سند راهبردی توسعه محلات محله مقدم منطقه 17 تهران hamid_shahrsaz 0 2,268 ۱۳۹۳-۱-۱۴، ۰۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  دانلود رایگان طرح توسعه راهبردی CDS شهر بابلسر ماراویا 0 4,174 ۱۳۹۲-۶-۱۰، ۱۰:۱۷ صبح
آخرین ارسال: ماراویا
  طرح تفصیلی جدید تهران fayyaz 1 3,084 ۱۳۹۲-۵-۱۳، ۰۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: designwebsite

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان