امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد شما طراحی شهری یا معماری ؟ :( لطفا راهنمایی کنید
(۱۳۹۲-۶-۳، ۰۷:۵۶ عصر)mary.m نوشته است: عزیز من دیدم کسایی که ارشد معماری دارند اما پروژه های طراحی شهری کار می کنند مهم این منظور و تصورت از طراحی چیه و کدوم شهر ساکنی و قرار کار کنی شهرهای بزرگ تقریبا تکلیف طراحی شهری و برنامه ریزی شهری مشخص...

اما علاقه خودت رو دقیق تر بررسی کن صدیق که الان استاد و ... کارشناسی کامپیوتر خونده پس بستگی به خودت داره هرچند تغییر رشته سختی های زیادی داره در ضمن تا جایی که من اطلاع دارم اگر کارشناسی شهرسازی داشته باشی و ارشد معماری بخونی بهت مهر نمی دند حتی بچه هایی که هنرستان معماری خوندن و کارشناسی معماری باز هم مهر نمی دند بهشون

این یه واقعیته
یادش بخیر
یه پیرمردی بود حدود هفتاد سال، به قول معروف چند وقتی گپ و گفت گوهایی باهم داشتیم
یه روز از ته دل آهی کشید و گفت اگه جای تو بودم زندگیمو یه طور دیگه انتخاب می کردم...
همیشه برای خودتون زندگی کنید و بدونید هیچ وقت برای برگشت دیر نیست
نمونه ها هم تا دلتون بخواد
همین دکتر فریدون قریب درسن حدود 35 سالگی تازه دکتری قبول شد بره دکتری بخونه و هزارتا ازین مثال ها، یه مثال دم دستی زدم فقط...
و اینکه این شما هستید که بعد از چند سال می تونید خودتون مشخص کنید چه کارهایی رو بکنید به شرط اینکه بخواید و تلاش کنید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye ، saminta ، godonly.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: فوق لیسانس معماری یا طراحی شهری - توسط godonly. - ۱۳۹۲-۶-۱، ۰۲:۳۱ صبح
RE: پیشنهاد شما طراحی شهری یا معماری ؟ :( لطفا راهنمایی کنید - توسط ایلیا - ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۸:۰۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رشته کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه تهران واحد بین الملل کیش godonly. 8 5,665 ۱۳۹۱-۸-۱۲، ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: baranam_1365

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان