امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان
باسلام
چرا این جزوه را که در اینترنت به راحتی رایگان می شود دانلود کرد را برایش مبلغی تعیین کردید؟
چون واقعا برای کسی که بعد از اینکه بخرد و ببیند رایگان می توانسته از سایت دیگری دریافت کنه بنظرم خیلی زورش بیاد.
البته تشکر می کنم از فعالیت های سایت خوبتون و اینو هم برای همین گفتم که حیفه سایت خوبی مثل سایت شما بخاطر مبلغی پول محبوبیتش را بین مخاطبینش از دست بده.(چه بهتر جزوات و... که در سایت های دیگر نیاز هست پول داد(والبته انحصار شخصی نیست) را شما رایگان در اختیار کاربران قرار بدهید.
با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان - توسط homandelroba - ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۹:۴۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود مطالعات کتاب استاتيک کاربردي گلابچي MHAKBARI 2 8,142 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۲:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود بررسی جهت گیری ساختمان و اثر سایبان در کاهش مصرف انرژی atelieahjam 4 3,305 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۱:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش معماری اسلام دکتر متدین maspory 2 7,822 ۱۳۹۴-۷-۶، ۰۱:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip shamim 3 17,321 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۳ عصر
      غیر رایگان از زمان و معماری-منوچهر مزینی mahan 2 4,821 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۰۴:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      جزوه سیر تاریخی باغسازی در دنیا MHAKBARI 0 1,316 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 2 2,819 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۸:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان خلاصه کتاب پهنه بندی اقلیمی ایران با فرمت پاورپوینت پریسیما 4 12,846 ۱۳۹۳-۷-۲۷، ۰۱:۱۴ عصر
      غیر رایگان جزوه ساختمان 1و2 ساعد سميعي- دانشگاه تهران MHAKBARI 9 13,012 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۹:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت ایده در معماری atelieahjam 0 1,656 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان