امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولد دوست خوبمون Mahbobe-G مبااااااااارک
سلام به همه دوستان
امروز تولد دوست عزیز و خوبمون مهندس Mahbobe-G هست.:heart:
از همین جا صمیمانه ترین تبریکاتم رو نثارشون میکنم و براشون از صمیم قلب آرزوی موفقیت و کامیابی دارم.
HAPPY BIRTH DAY
آخرین ارسال های من :

چه سخت است
دلتنگ قاصدك بودن
در جاده ای كه در آن
هیچ بادی نمی وزد...!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، پریسیما ، Maryam M ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، nazanin.gh ، FaTyJo0oN ، aramo ، روجا

پیام‌های داخل این موضوع
تولد دوست خوبمون Mahbobe-G مبااااااااارک - توسط قاصدک - ۱۳۹۱-۳-۱۵، ۰۹:۵۶ صبح
RE: تولد دوست خوبمون Mahbobe-G - توسط nazanin.gh - ۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۰:۱۰ صبح
RE: تولد دوست خوبمون Mahbobe-G - توسط .Utopia - ۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۰:۴۱ صبح
RE: تولد دوست خوبمون Mahbobe-G مبااااااااارک - توسط asma - ۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۱:۵۶ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم Sahab 1 1,461 ۱۳۹۲-۸-۶، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم MHAKBARI 24 8,028 ۱۳۹۱-۸-۱۵، ۰۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  ***تولد دوستان عزیزمون fatyjo0on و sahar71 مبارک*** baradaran 21 13,070 ۱۳۹۱-۸-۳، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: arshadememari
  تولد دوستان فعال و خوبمون setareh23 و hamed66 مبارک.... 0RKIDEH 12 5,553 ۱۳۹۱-۷-۲۹، ۰۷:۴۶ صبح
آخرین ارسال: پریوش
  تولد مدیریت محترم جناب اقای دهقان مبارک Ƒanos 17 8,527 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: m.naghavi
  مهندس امیررضا دوست ایران شهرسازی ما، تولدت مبارک 0RKIDEH 3 2,446 ۱۳۹۱-۵-۱۳، ۰۶:۳۵ صبح
آخرین ارسال: پریسیما
  تولد دوست ایران شهرسازیمون mehdime007مبارک... 0RKIDEH 5 2,574 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۹:۴۷ صبح
آخرین ارسال: قاصدک
  تولد دوستان خوبمون mhakbary و oba و eng.beyrami عزیز مبارک... 0RKIDEH 14 6,988 ۱۳۹۱-۴-۲۱، ۰۵:۱۸ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  تــــولد دوستان خوبمون afagh.haydariyanو niloofar mahyari رو تبریک میگوییم:-) abcdefghijklm 14 10,925 ۱۳۹۱-۳-۲۳، ۰۳:۳۶ عصر
آخرین ارسال: Maryam M
  تــــولد دوستان خوبمون zahra-artist و mahsamz رو تبریک میگوییم:-) .Utopia 12 8,798 ۱۳۹۱-۳-۲۰، ۰۷:۲۰ عصر
آخرین ارسال: پریسیما

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان