امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره فوق لبسانس طراحی شهریمون هم تموم شد
من به هیچ رشته ای بی احترامی نمی کنم فقط توصیه کردم و همین برای کسی نسخه نپیچیدم من می گم ادم تو رشته ای که از اول رشتش این بوده موفقتره تا رشته ای که فقط در یک مقطع وارد اون می شه یعنی می تونه موفقتر باشه بعدش شما راست می گید برنامه ریزی شهری شاید فعلا بدربخور باشه ولی مطمین باشید روزی که به رشته شهرسازی تو کشورمون اهمیت بدن برگ برنده دست طراحان شهر و معماران است این را فراموش نکنید ولی تا موقعی که وضعیت این باشد اره قبول دارم رشته برنامه ریزی فعلا از نظر کارایی بهتر جواب می ده پس خواهشا مهندس اینجا به نظرات هم احترام بزارمی شما اگه نظری دارید اعلام کنید ولی به بقیه نظرها کار نداشته باشدی که نمی دونم نسخه پیچیده مطمین باشید همه عقل و شعور دارن و خودشون معنی بد و خوب را می فهمن من داخل پرانتز بگم من روزی که به رشته طراحی شهری رفتم توصیه اساتیدم بود حتی در اون رووزها به اقای دهقان هم چند سال پیش ایمیل زدم و نظر ایشون را هم پرسیدم حتی ایشون به عنوان یک انسان با تجربه گفتن اساتید درست گفتن رشته طراحی شهری بهتر از برنامه ریزی شهریه
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بالاخره فوق لبسانس طراحی شهریمون هم تموم شد - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۳-۷-۴، ۱۱:۱۲ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا alireza 0 18,379 ۱۳۹۶-۸-۸، ۰۷:۵۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تکلیف ثبت نام در کنکور دکتری 96 مشخص شد/ بازگشت هزینه ثبت نام آزاد Sahab 0 504 ۱۳۹۵-۹-۲۶، ۰۱:۴۹ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  ساخت باغ‌شهر و باغ‌ویلا در شهرهای جدید ممنوع شد Sahab 0 659 ۱۳۹۴-۱۱-۲۱، ۰۱:۴۴ صبح
  ثبت ‌نام آزمون‌ ورود به حرفه مهندسان آغاز شد Sahab 0 1,009 ۱۳۹۴-۹-۷، ۱۰:۵۷ عصر
  فاتحه سنگ‌قبرهای تاریخی خوانده شد/میراث شکسته زیرپای بی‌توجهی alireza 0 1,314 ۱۳۹۴-۸-۳، ۰۴:۲۲ عصر
  مسكن مهر كاشمر پلمب شد behrad mazhari 0 1,367 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۱۰:۱۴ عصر
آخرین ارسال: behrad mazhari
  شوراي شهر تعطيل شد و ريشه كني درختان تهران behrad mazhari 0 1,148 ۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۹:۴۹ عصر
آخرین ارسال: behrad mazhari
  تمام مصوبات طرح تفصيلي منطقه 22 تهران لغو شد/ پايان صدور مجوز يك طبقه اضافه در پايتخت behrad mazhari 3 1,832 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: barana
  [خبر شهرسازی] مصاحبه با جناب دکتر مصطفی بهزاد فر کنفرانس اکو تهران با موضوعیت طراحی شهری پاسخده اکو alireza 0 2,094 ۱۳۹۳-۸-۲۵، ۰۴:۱۹ عصر
  بلندمرتبه سازي در تهران منوط به رعايت ضوابط مصوب شورايعالي شهرسازي شد raoof 0 1,568 ۱۳۹۳-۸-۸، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: raoof

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان