امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید
دوستان عزیز من خودم با باشگاه خبرنگاران تماس گرفتم تونستم بالاخره باهاشون حرف بزنم
از شمام خواهش می کنم حتما تماس بگیرین و ازشون بخاین که اعتراضمون رو پیگیری کنن و با مسئولان مصاحبه کنن
مطمینا اونام در صورتی پی گیری می کنن که تعداد متقاضی ها زیاد باشن
اگه پی گیری بشه از اخبار 20:30 پخش می شه و اینطوری به گوش مسئولین مرتبط می رسه
ممنونم
تماس : 22012647-021

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط targol.s ، godonly.

پیام‌های داخل این موضوع
    خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید - توسط godonly. - ۱۳۹۳-۶-۱۲، ۰۱:۵۲ صبح
    RE: خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید - توسط maryampiry - ۱۳۹۳-۶-۱۳، ۱۲:۴۴ عصر
    RE: خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید - توسط targol.s - ۱۳۹۳-۶-۱۳، ۱۱:۰۰ عصر
    RE: خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید - توسط godonly. - ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۱۱:۲۰ صبح
    RE: خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید - توسط vision - ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۲:۳۰ عصر
    RE: خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید - توسط godonly. - ۱۳۹۳-۶-۱۵، ۱۲:۳۰ صبح
    RE: خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید - توسط mahfa90 - ۱۳۹۳-۶-۱۶، ۰۳:۴۷ عصر
    RE: خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید - توسط z.s - ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۱۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
    Sad ردخواست کمک برای موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد Mahshid Delnavaz 0 1,053 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
      درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 1,145 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: maryam azari
      گزارش:نتیجه اعتراض به نتایج ارشد(اسکیس).ممنون بچه ها بابت همکاری urbanDesign.h 10 4,698 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۶:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اعتراض.دوشنبه 17 شهریور روبروی سازمان سنجش urbanDesign.h 21 6,766 ۱۳۹۳-۶-۱۸، ۰۱:۱۷ صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      15 نامه امضا شده تا این لحظه....آخرین مهلت روز اعتراض urbanDesign.h 14 3,812 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۱۲:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری godonly. 32 7,073 ۱۳۹۳-۶-۱۶، ۰۹:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: new.a
      خیلی مهم << اعتراض خود را در این سایت اعلام کنید godonly. 9 3,041 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۱۱:۴۹ صبح
    آخرین ارسال: romisa
    Sad سوال راجع به پایان نامه salehi6940 1 1,186 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۸:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: تیلور
      پایان نامه sahel b 4 2,247 ۱۳۹۳-۱-۲۵، ۱۰:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: milad93
      پایان نامه: نقش مبلمان در ارتقای کیفیت محیطی heeeeelp!!! paperstar 0 1,246 ۱۳۹۲-۱۲-۲۰، ۰۲:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: paperstar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان