امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ
سلام تشکر از ]قای مهندس دهقان و تشکر و تبریک به شما که تجربه هایی رو که برا به دست آوردنش روزها تلاش کردید رو بی منت در اختیارمون میزارید باشد که استفاده کنیم انشا...
1-بابت راهنمایی درمورد زیان ممنون!!!تاریخ رو مبحث به مبحث بخونیم یا کتاب به کتاب؟اول ایران یا جهان؟ از الان طود نیس خوندن تاریخ
2-سوالای ارشد معماریو تستاشو بزنیم؟(آخه گاها میگن سوالای طراحی شهری با رویکرد معماری طراحی میشه)
3-من هر کتابیو که میخونم خلاصه بر میدارم(تو کتاب نه های لایت میکنم نه زیر نقاط خط میکشم) با اینکه این کتابا رو اولین باره میخونم به نظرتون اولین بار که کتابو میخونم و خلاصه بر میدارم درسته؟
4-زمون خوندن سیر اندیشه ها کیه؟(منظورم یه تعداد کتاب بخونیم بعد اونارو تا پیش زمینه داشته باشیم یا نیازی نیس؟
بابت طولانی بودن عذرم رو پذیرا باشید
آخرین ارسال های من :

محمد(ص):"اعملی یا فاطمه فانی لا اغنی عنک من الله شیئا"،فاطمه اگر عمل نداشته باشی من پیامبر هم نمیتونم واست کاری کنم.
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ - توسط a.rahmani? - ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۱:۴۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      شما اطلاع دارید برای قبولی تو علم و صنعت چه رنبه ای نیازه ؟ alireza 0 1,926 ۱۳۹۳-۲-۲، ۱۰:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      دزخواست راهنمایی مداوم برای ارشد برنامه ریزی شهری از یک مشاور dabagh 1 1,551 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
      راهنمایی برنامه مطالعاتی کنکور saharava 4 2,233 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
      معرفی دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهری پردیس کیش ali50 1 1,942 ۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۶:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: ali50
      درخواست و راهنمای استفاده از چه منابعی برای آزمون کارشناسی ارشد معماری mohammad_sat 2 2,200 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۱۲:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      جریان پذیرش بدون کنکور دقیقا چیه؟! soheilarch 19 9,159 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۰۱:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: sara: arch87
      برنامه ریزی شهری و منطقه ای یا مطالعات معماری.کمککککککککک mozafari 1 2,058 ۱۳۹۱-۷-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: .Utopia
      درخواست منابع كنكور ارشد دانشگاه سراسري در رشته ي معماري+جزوات معماري دانشگاه تهران cheshandaz 1 2,771 ۱۳۹۱-۴-۳، ۰۳:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان