امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۰۱:۰۴ عصر)urban design93 نوشته است: hagh ba shomast rajebe manabe ke ishala man be tafkike har dars khedmateton migam be moghash,darmorede ketabayi ke esm bordid hichkodomo pishnahad nemikonam!!hala badan be tafkik migam khedmateton

zaban ham khoshhalam ke zabaneton khobe vali vel nakonid man khodam azmonaye azmayeshio zaban balaue 70 mizadam vali khob jave konkor va tartibe chineshe testa hameye ina tasir mizare be shedat

vaghte besiar ziadi darin va motmaen bashin age ba alaghe kar konid kheilii lezat bakhshe va natije migirid.

manam moafegham ke felan ta mitonid bare loghatetono bala bebarid:)

ممنون پس ما منتظریم مهندس :)

پس من فعلا لغاتو تقویت می کنم

یه خواهش دیگه شما که لطف میکنید منابعتونو می زارید اگه امکانش هست جزوات مکمل موسسات که فکر میکنید مفیده رو هم معرفی کنید

با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ - توسط شادی م - ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۰۱:۱۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      شما اطلاع دارید برای قبولی تو علم و صنعت چه رنبه ای نیازه ؟ alireza 0 1,964 ۱۳۹۳-۲-۲، ۱۰:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      دزخواست راهنمایی مداوم برای ارشد برنامه ریزی شهری از یک مشاور dabagh 1 1,563 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
      راهنمایی برنامه مطالعاتی کنکور saharava 4 2,247 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
      معرفی دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهری پردیس کیش ali50 1 1,955 ۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۶:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: ali50
      درخواست و راهنمای استفاده از چه منابعی برای آزمون کارشناسی ارشد معماری mohammad_sat 2 2,211 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۱۲:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      جریان پذیرش بدون کنکور دقیقا چیه؟! soheilarch 19 9,203 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۰۱:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: sara: arch87
      برنامه ریزی شهری و منطقه ای یا مطالعات معماری.کمککککککککک mozafari 1 2,065 ۱۳۹۱-۷-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: .Utopia
      درخواست منابع كنكور ارشد دانشگاه سراسري در رشته ي معماري+جزوات معماري دانشگاه تهران cheshandaz 1 2,781 ۱۳۹۱-۴-۳، ۰۳:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان