امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوء استفاده از مرحله 2 شهرسازی و دانشجویان شهرسازی
نمیشه فقط با عامل قیمت ارزیابی کرد. یکی از موسسات که قیمتش 750 تومنه کلاسش 75 ساعته با بهترین استاد و دو تا آزمون و انواع و اقسام کرکسیونا رو تا خود کنکور ارائه می کنه که فکر می کنم در قبال این خدمات نشه بگیم خیلی گرونه البته توان تامین این هزینه سخته برای خیلیا از جمله خودم اما قرار هم نیست همشو یه جا پرداخت کنیم میشه قسطی پرداخت کرد. دیگه ایرانه دیگه نمی دونم چی باید بگم اما من سعی می کنم زیاد بدبین نباشم چون برای طراحی شهری می دونم استادایی هستن که بابت 20ساعت کلاس نیمه خصوصی 600-700 تومن می گیرن !!!!!! یا دوره عمومی 30 ساعتشون 700-800 تومنه !!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوء استفاده از مرحله 2 شهرسازی و دانشجویان شهرسازی - توسط Mitra_omidvar - ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۰:۲۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان سوال تشریحی تحلیلی عملی شهرسازی برنامه ریزی شهری سال1392 کنکور سراسری unit 1 2 6,030 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: e.nemesis
  اطلاعیه جدید سنجش در مورد اسکیس شهرسازی urbanDesign.h 8 2,754 ۱۳۹۴-۳-۲۶، ۰۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  اطلاعیه نمونه پاسخ به سول تشریحی مرحله 2 در آزمون های موسسه کیمیا فکر بزرگ unit 1 0 3,358 ۱۳۹۴-۱-۶، ۱۰:۱۲ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  کسی می دونه رتبه 1000 که منطقه ای تهران قبول شد چند درصد زده مرحله 2 رو؟ Mitra_omidvar 1 2,048 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۱۰:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Nima.khabbaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان