امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اوووووووووووووووومد
دوستان سلام من دوباره یکم پست ها رو خوندم. به دو تا سوال بچه ها جواب نداده بودیم. گفتم من بگم.
اولی کسی که امام رضا قبول شده. با رتبه 400 و گفته که دیگه حوصله خوندن نداره.
ببینید. من جای شما باشم یه سال خوب و درست حسابی وقت میزارم و میخونم و کارمیکنم به این امید که تهران بیارم. اصلا قابل قیاس نیست اعتبار مدرک یه دانشگاه خوب و دولتیه روزانه با مدرک دانشگاه غیرانتفاعی و الکترونیکی امام رضا.
حتی به نظر من اگر فقط مدرک مد نظرت باشه بگی فوق فوقه! بازم فوق امام رضا خوب نیست. من از دوستانم اونجا قبول شده. مجازی و خودگردانه. اون رشته اش معماریه و الکی داره درسا رو پاس میکنه. و واقعیت اینه که شما باید در طراحی شهری دید طراحانه شهری بگیری. نه اینکه با همون دید خردنگر معماریت بری جلو و صرفا پاس کنی. به نظر من نرو. هزینه اش هم زیاد درمیاد.
یه سوال دیگه اینکه یکی از دوستان گفته بود از رشته دیگه ای میخواد بیاد و طراحی شهری امتحان بده. ببینید من اصلا این کار رو توصیه نمیکنم. من رشته خودم شهرسازی بود ولی واقعا وقتی به اسکیس رسیدم بساطم آه و ناله بود. تازه ما با هفتاد درصد مطالب و موضوعات آشنایی داشتیم. ولی بودند کسانی که الکی یه سال توی این رشته برای ارشد وقت گذاشتن و به چیزی هم نرسیدن. این کار خیلی سخته. شما باید آشنایی قبلی داشته باشی. چهارسال موضوعات مختلف فضایی و انتزاعی به سر معماری ها و شهرسازی ها میریزن بازم برای ارشد کمه. به نظر من یه نفر از یه رشته غیرمرتبط کار فوق العاده سختی در مرحله اسکیس داره. از دوستانی که توی کلاس ما بودن و رشته نامرتبط بود می دیدیم که دیگه در مرحله اسکیس جا میزدن و زبون اسکیس رو به سختی متوجه میشن. قبول که استثنا هم وجود داره. اما همه استثنا نیستند.
هدف من این که ناامیدتون کنم نیست. نمیخوام شما هم مثل برخی افراد یک یا دو سال از عمرتون رو نادرست به مصرف برسونید. امیدوارم هردو نفر موفق و شاد باشن.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    نتایج اوووووووووووووووومد - توسط hamidataee - ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۱۹ عصر
    RE: نتایج اوووووووووووووووومد - توسط alireza - ۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۸:۴۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج مرحله دوم آزمون ارشد دانشگاه آزاد mahan 10 3,700 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: Sahab_mybb_import61201
      نتایج مرحله2 اومد rezvan87 29 5,616 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۹:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: marzieh gh
      نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 10 3,332 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: neorin
      زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 0 2,122 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: hamidataee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان