امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این کار شدنی است؟تهیه جزوات...
واسه من خیلی جالبه که دوستان واسه سایت ایرانشهر ساز دلسوزی میکنن خیلی از این بابت خوشحالم و به مدیریت سایت تبریک میگم که تونسته همچین فضایی رو ایجاد کنه .
به نظر من چون این کار با اعتبار سایت مرتبط هست باید کنکاش بیشتری بشه اگه طرح موفق بشه باعث بالا رفتن اعتبار سایت میشه و بالعکس.

ولی بااین همه مشکلات من موافق این طرح هستم 22به شرطه ها و شروطهها 2
چرا که باید جزوه سایت یه حرف نویی داشته باشه خاص باشه یه راه حل داشته باشه البته باید منافع داوطلبم تا جایی که امکان داره پاسخگو باشه بهتر از وضع موجود

حالا وقتی این اتفاق افتاد نیازی به مشهور بودن نیس انتشارات انچنانی داشتن نیس همه میدون میان 113
دغدغه من در مورد این طرح فقط اعتبار سایت هس
68چرا که موفقیت این طرح موفقیت و اعتبار سایت هس واگر این اتفاق خدای ناکرده خدای ناکرده محکوم به شکست بشه 2هر چی تا الان بافته ایم پنبه میشه
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan

پیام‌های داخل این موضوع
این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط alireza - ۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۱۱ صبح
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط sas.mmt - ۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۳۳ صبح
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط alireza - ۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۳۷ صبح
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط sas.mmt - ۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۴۶ صبح
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط Brightness - ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۲۰ صبح
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط alireza - ۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۳۳ صبح
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۲:۲۹ صبح
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط haydariyan - ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۱۷ صبح
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط ایلیا - ۱۳۹۲-۵-۷، ۱۰:۰۶ صبح
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۱:۲۷ عصر
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط ایلیا - ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۲:۲۰ عصر
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۸:۳۲ عصر
RE: این کار شدنی است؟تهیه جزوات... - توسط JAVAD4050 - ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۷:۰۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  7 عدد خوش شانسی است؟با این اتفاق عجیب و تاریخی بیشتر آشنا شوید! alireza 0 992 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۳:۵۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید alireza 6 2,869 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار alireza 8 3,802 ۱۳۹۴-۴-۲، ۱۲:۲۲ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  میزان تاثیر معدل در رتبه چطوریه ؟ و سهمیه شاگرد اول تا چه حد موثر می تونه باشه ؟ امکانش هست در این رابطه توضیح بدید ؟ alisha69 8 3,244 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۷:۲۷ عصر
آخرین ارسال: alecferaa
  81 سوال تا این لحظه....دفترچه کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 94 تاریخ برگزاری 16 بهمن 93 alireza 68 13,588 ۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۸:۵۱ عصر
  جالب توجه برا من این بود که چندتا از تست های پردیس کیمیا فکر عینا اومده بود.من واقعا alireza 0 1,010 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۱۱:۴۳ صبح
  مبانی برنامه ریزی هم مثل پارسال بود با این تفاوت ک از سیر اندیشه ها زیاد نیومده بود! alireza 1 1,602 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۱۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: E.Y.I
  28 روز::شمارش معکوس تا کنکور93 --حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره alireza 160 46,365 ۱۳۹۳-۱۱-۱، ۱۲:۵۶ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  بی زحمت این پرسشنامه رو پر کنین.2 دقیقه وقت میخواد hamid_shahrsaz 10 4,636 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: khansa
  عجیب ترین قبولی و عجیب ترین ردی در کنکور 93 تا این لحظه... alireza 17 9,990 ۱۳۹۳-۶-۱۱، ۰۵:۱۲ عصر
آخرین ارسال: سعادتی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان