امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سورپرایز دارم اگه به عن.ان مدیر ارشد انتخاب بشم اگر بشم
(۱۳۹۲-۵-۲، ۰۸:۱۳ عصر)s1s2s3 نوشته است: من میخوام مدیر ارشد بشم تا سایت را به برنامه های متنوع سوق دهم من با عضویت فعال نمیتونم این کار ها را بکنم چون باید همیشه اجاز بگیرم
مگرنه مدیر ارشد بودن چیه من اومدم کمک کنم و دینم را به سایت ایران شهرساز که عامل موفقیت من در قبول کنکور ارشد پارسال بود ادا کنم
من نخواستم ممنون مثل سابق فعالیت خودم را به عنوان همون عضو فعال میکنم ببینیم دوستان مدیر میخوان چیکار کنند
سلام
لطفا با عمل اثبات کنید نه با حرف
شما از همین الان مدیر و هر برنامه متنوعی هم دارید اجرا کنید تا حرفهایتان اجرایی شود.
بسم الله
عکس موضوع هم در صورت عدم فعالیت صدق خواهد کرد.
البته نوع نوشتار شما اصلا لایق فرد تحصیل کرده ای همچون شما نیست و کمی متن ویرایش شد.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط ایلیا ، Saeedm ، elham90 ، Sahab ، JAVAD4050

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سورپرایز دارم اگه به عن.ان مدیر ارشد انتخاب بشم اگر بشم - توسط alireza - ۱۳۹۲-۵-۲، ۱۰:۲۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star اطلاعیه نیاز به طراح فضای سبز neda220 0 1,004 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: neda220
  دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی neda220 3 1,978 ۱۳۹۳-۴-۲۵، ۱۰:۲۷ صبح
Star دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی، ویژه متخصصین حمل و نقل neda220 0 1,226 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۶:۳۸ عصر
  کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,444 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: mina91
  داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند mina91 0 1,266 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: mina91
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,618 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,207 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,146 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده s1s2s3 11 4,756 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,367 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان