امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جی میل ناخواسته ف.ی.ل.ت.ر شد.......جی میل رفع ف.ی.ل.ت.ر شد
چشم مهندس دهقان نمیدانستم تا این حد برخورد میشه!
آقا محمد همه ما نگران و ناراحتیم از اهانتی که یک فردمغرض و بیمار روانی کرده.حرف ما به کسی که این نمیدونم چی اسمشو بزارم(فیلم,تله فیلم,تئاتر,...) اینه : اگه حرفی داری نقد کن جواب بشنو اگه نداری بیخود میکنی توهین میکنی.
ولی دلیل نمیشه به خاطر اون جلوی دسترسی ملت رو بگیرن.من حق دارم انتخاب کنم از چه سرویسی میخوام استفاده کنم و کسی که این حقو از من میگیره زورگو هستش به جز این کلمه ای نمیتونم پیدا کنم.شما داری بگو
مهندس محمد ما در ایران زندگی میکنیم نه آمریکا دارم از بحث در کشور خودم حرف میزنم,این حرکتی که کردن دقیقا خودزنیه
یه مثال خیلی خوب همین سرویس اشتراک فایل گوگل درایوه که قرار بود در تاپیکی که خودتان زدید دوستان اونجا فایلهاشون رو بفرستند که خیلی مزایای زیادی داره.درضمن نه فقط جی میل که تمام سرویسهای گوگل بسته شده
بنا به صحبت مهندس دهقان که اگه بحثا سیاسی بشه(موندیم چی سیاسی نیست تو این مملکت) ممکنه تاپیک بسته بشه بنده دیگه یک کلمه در این مورد حرفی نمیزنم چون عضو کوچیکی از خانواده انجمن هستم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mohseni

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ناگفته هایی از محدودیت گوگل در ایران... جی میل ناخواسته ف.ی.ل.ت.ر شد. - توسط sardarekord - ۱۳۹۱-۷-۶، ۱۱:۴۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت مسکن ویژه تهران متوقف شد. MHAKBARI 0 1,164 ۱۳۹۱-۶-۲۸، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  فرودگاهی که بعد از افتتاح غیرفعال شد! MHAKBARI 0 1,130 ۱۳۹۱-۶-۲۸، ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان