امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره1=>علاقه زیاد به گرایش برنامه ریزی و ترس از مرحله دوم>چی کار کنم برم کلاس؟
1- من پیشنهاد میدم که به این کلاسها برید! البته اگر دوستانی ندارید که بتونن بهتون مشاوره بدند .ولی در این کلاس ها خلاقیت و ابتکارتونو افزایش نمیدن . اما به خوبی متوجه میشید که مرحله 2 چه خبریه .

2- از طرف دیگه امسال حتما کنکور شرکت کنید حتی اگر درس های دانشگاهیتون هم سنگین بود . امیدوارم به مرحله 2 برسید و شرکت کنید اونوقت باز هم دستتون میاد که مرحله 2 به چه صورتیه .
منم امسال همین کار رو کردم و با اینکه پایان نامه رو تازه تحویل داده بودم ولی به مرحله 2 رسیدم و کاملا متوجه شدم که چه خبریه 65

3- در این سایت برای مرحله 2 نقشه هایی کشیده شده و فعالیت هایی زیادی انجام گرفته و فایلهایی آپلود شده ، ازشون بهره بگیرید .

موفق باشید .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشاوره1=>علاقه زیاد به گرایش برنامه ریزی و ترس از مرحله دوم>چی کار کنم برم کلاس؟ - توسط .Utopia - ۱۳۹۱-۶-۲۷، ۰۷:۰۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,470 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,048 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
  من امروز یادم رفت پایین برگه پاسخ نامه مو پر کنم. تصحیحش نمیکنن برگمو؟؟ چی کار کنم alireza 17 3,633 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: haleh67
  تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,529 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,496 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,452 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,064 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
  برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 1 1,188 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخوندم. امسال(93) تو آزمون کارشناسی ارشد، رشت alireza 3 1,846 ۱۳۹۲-۱۱-۱۴، ۱۰:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ruhullaershadi
  دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 4 2,143 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۶:۴۵ عصر
آخرین ارسال: neorin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان